17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životný
Životný
vloženo: 2.9.2015 00:20
autor: Milan Michalovič

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Selátko
Selátko
vloženo: 3.5.2016 08:54
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
vloženo: 28.10.2019 19:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Kdo z koho?
Kdo z koho?
vloženo: 30.10.2020 20:35
autor: Jan Mikula

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363161 hlasování fotek (84 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Pomocnice

Kamarádka z dálného severu mi přijela pomoci jako levná pracovní síla se stavbou posedu. Bez ní bych to asi těžko zvládl, je opravdu šikovná a manuálně zručná . Fotka po zatlučení 230 mm hřebíku.. Konečně jsem pochopil, k čemu je vzdělání dobré, dělat stavební dozor je docela fajnová záležitost 
vložil: Filip Pětivlas
vloženo: 18.7.2013 23:41
zobrazeno: 3549x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

22.7.2013 22:45 vložil Filip Pětivlas
:)
22.7.2013 07:20 vložil Martin Keller
No jaj stará dobrá HUS.Hus.hus.Husquarna.Nějak jsem sa zasekl :-)))
20.7.2013 22:01 vložil Jaroslav Novotný
No,ještě aby jsi nesouhlasil!!!!!
20.7.2013 08:37 vložil Filip Pětivlas
Nezbývá mi nic jiného, než s Vámi se všemi souhlasit :)
20.7.2013 00:31 vložil jirka hanys
Jo někdo je na holky někdo na vdolky,Machlanin i bukvice vyřechtaná je člověk.
19.7.2013 23:23 vložil František Havran
A já blbec posedy stavím v zimě...... TO je fakt parádní laňka !!!
19.7.2013 22:51 vložil Jaroslav Novotný
P.S.Taková čiplenka mi pomáhat,tak mám palce placatý jak kačena zobák.
19.7.2013 22:47 vložil Jaroslav Novotný
Bohouš Šeda,to je dobrá hláška,za 1!!!!!!
19.7.2013 22:20 vložil Josef Štros
Filipe,upřimě!! Lovu zdar.
19.7.2013 21:30 vložil R8-Bahama
Panove neřikejte co s vama udela jedna motorova píla na fotce.........
19.7.2013 21:02 vložil Filip Pětivlas
Pane Šeda, úplně Vás chápu :). Mívám podobné problémy.. Posed jdu dostavět zítra sám :-D
19.7.2013 20:27 vložil David Jirgala
I Vasilij má pomocnici?? :))
19.7.2013 20:16 vložil Jiří Zábran
1***
19.7.2013 19:45 vložil Ivan Mynařík
Filipe, ty kluku jeden, taková stavba posedu to není nic jednoduchého. Nejdřív se to musí pořádné promyslet, vybrat na to vhodné řezivo, pořádně to přeměřit a pak to přeříznout. Když píšeš, že to se zatloukáním řebíků šlo, tak mám ještě řekni jak to šlo při tom přeříznutí.
19.7.2013 19:12 vložil Zdenek Š v o m a
Šibalskej úsměv :-) a ty boty :-)
19.7.2013 16:12 vložil H.J.
Taky by jsem se na posed ..... :-)
19.7.2013 14:48 vložil Václav Boxan
1*
19.7.2013 14:27 vložil Ondřej Giecek
Bohuslav Šeda 1*** :-)
19.7.2013 14:03 vložil Zbyněk Oliva
1*
19.7.2013 09:06 vložil bohuslav šeda
S takovou pomocnicí bych ten posed nepostavil, cokoliv jinnýho ale posed ne:-))
19.7.2013 07:39 vložil Milan Stýblo
Má na to dobrý oblečení. Koliktát jsi se škrábnul pilou, nebo klepnul pladivem do palce, když jsi koukal jinam, než na to co jsi zrovna dělal.
19.7.2013 06:15 vložil Josef Vršan
1*
19.7.2013 00:56 vložil Daniel Vyoral
Dobrý popis :). Od taky čeho jiného my chlapi tady jsme, že :D

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.