17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec z Bíle Vody
Srnec z Bíle Vody
vloženo: 8.2.2014 17:05
autor: Martin Žák

úlovky (svět)

raritka
raritka
vloženo: 17.2.2012 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Moji letošní srnci
Moji letošní srnci
vloženo: 28.8.2012 06:20
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

Nůž - damašek a paroh
Nůž - damašek a paroh
vloženo: 3.8.2016 12:49
autor: Karel Obrtál

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Opět práce psa

Neuběhlo ani 24 hodin a naše fena měla během noci na kontě další úlovek. Tentokrát to neřežila fretka, kterou nachytala někde na zahradě. Nevím že by je někdo v okolí měl nebo choval.
vložil: David Reif
vloženo: 10.4.2012 22:31
zobrazeno: 4129x
hodnocení: 31 hlasů



Komentáře:

21.4.2016 12:56 vložil Uhlík Karel
1***
15.4.2012 19:34 vložil Jaromír Beneš
Jsou mi naprosto známé znaky u NDrO!Ale fotka o zbarvení může zkreslovat,nebojte se taky jsem nějakého dráťáka odchovala můžu Vám říct že ta vaše fenka vypadá dobře a podle toho co s ní zažíváte tak to bude zřejmě výmečný pejsek...a aspoň na lesní jděte pokud máte trochu zvládnutou poslušnost,mnoho štěstí a dráťákům zvláště pak černým běloušům zdar! je jich opravdu jak šafránu...:-)
12.4.2012 20:40 vložil Nožička Jiří
Šikulka, lovu zdar!!!
12.4.2012 15:15 vložil David Reif
Ano NDO, fousek nemá ve standartu černou s pálením. Chovná stanice od Oskavy, fenku máme chovnou s výběrem do chovu, výstava V1 CAC, ZV a PZ v I a na podzim plánujem štěňata. Na spárkatou a barvu jsem ji radši nepouštěl - je moc dravá a rychlá. Nemáte se za co omlouvat, černě zbarveného fouska jsem ještě neviděl, takže černý bude na 99,9 % NDO. U hnědáků nebo hnědých běloušů bych se nikdy nehádal a radši se podíval do papírů - jen hrstka lidí je od sebe pozná.
12.4.2012 10:06 vložil Jaromír Beneš
Gratuluji,Davide jenom jsem se chtěl zeptat ta pěkná fenka,že je to NDrO,pokud ano napište mi prosím z jaké chovné stanice?Pokud je to ČF omlouvám se že jsem to nepoznal a doufám že se neurazíte...
11.4.2012 17:11 vložil Matěj Pospíšil
Pěknej pes !
11.4.2012 12:15 vložil Zdenek Š v o m a
Šikovná fenka,lovu zdar :-)
11.4.2012 12:14 vložil Roman Hlávka
Šikovná, gratuluji.
11.4.2012 09:52 vložil tomas vychodil
Gratuluji!to se jen tak nevidí.
11.4.2012 09:50 vložil tomas vychodil
Gratuluji!to se jen tak nevidí.
11.4.2012 09:30 vložil Filip Pětivlas
Moc pěkná a šikovná fenka. Gratuluji

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.