17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Beran 7 let,  248,5 CIC
Beran 7 let, 248,5 CIC
vloženo: 15.1.2019 17:56
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Raritka
Raritka
vloženo: 29.5.2012 17:42
autor: Miroslav Horák

zvěř v přírodě

Černá koule
Černá koule
vloženo: 7.2.2018 09:49
autor: Děda z lesa

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 24.5.2020 14:54
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362792 hlasování fotek (69 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 18 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dosled zlatého muflona

Loňského listopadového večera cca 22 hod zazvoní telefon a rozechvěným hlasem volá kamarád"Pepíku střílel jsem na muflona a nemůžeme to najít,příjeď sem a vem psi vem tutovky".Jelikož muflona dostal ke 40 narozeninám,bylo jasné že za dosled by platil zlatem,a jelikož je dobrý střelec tak jsem si byl jist že to dobře dopadne.Na místo je to sice 50 km a tak se mnou jede i můj syn a volba byla jasná pojedou dvě nejmladší jezevčiče které mufoní ještě neviděli.Cestou bylo ještě několik telefonátů kde se sejdeme a že tam měli už i svoje psi nic nenašli, nikde ani kapka barvy a to máš nejraději když ti to tam prolítají jiní psi co,prostě mě už za ty léta zná.Po příjezdu padlo pár slov kde je nástřel kam to zabíhalo,že tam bylo cca 40 kusů a šlo to pohromadě do lesa.Zeptal jsem se kde je nejbližší silnice atd, a bylo rozhodnuto jedna na volno a druhá na řemen,cca po 50 m v houští který nelze prolézt pouštím i druhou a zanedlouho slyším hlášení,bylo jasné že ho mají.Prolezli jsme tedy husté houští které šlo obejít,ale v zápalu boje,znáte to.Při příchodu se slzami v očích a velkým obětím od kamaráda na které se nedá zapomenout prohlásil"já věděl že Pepíkovi psi to najdou",škoda jen že se nevsdil.Po vzájemném poblahopřání jsem muflona odhadoval na stříbro, jak se říká ráno moudřejší večera, je zlatý.Nejlepší ale bylo když jsem ji řekl že je to jejich první dosled mufloní a po celé stopní dráze jsme nenašli kapku barvy,vše bylo uvnitř,i když zásah byl dobrý.Ještě jednou LOVU ZDAR!!!Kamaráde.
vložil: Vošicky Josef
vloženo: 3.1.2014 21:26
zobrazeno: 2244x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

13.1.2014 18:32 vložil Jiří Lengyel,starší
1***
4.1.2014 14:29 vložil Petr Stara
Pravda je, že na Pepíkovi psi , ale hlavně na Pepíka se dá vždy spolehnout, ještě se nestalo, že by někoho nechal ve štychu.Velké díky však mu to Hubert vrací dobrýma trofejema.
4.1.2014 12:20 vložil Miroslav Zajíček
Počet nohou(či běhů)není důležitý.Jen srdce nesmí chybět...
4.1.2014 12:20 vložil bohuslav šeda
Pepane dobrý,beran když jde tak jde to znáš sám k dosledu gratuluji.
4.1.2014 09:05 vložil Lubomír Prokeš
1****
3.1.2014 22:07 vložil Vošicky Josef
Michale máš opravdu velikou pravdu!!!
3.1.2014 22:03 vložil Michael Brož
Dobří kamarádi jsou k nezaplacení, dvounozí i čtyřnozí. Tady to platilo dvojnásob :)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.