17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení řije na valašsku!!!
Jelení řije na valašsku!!!
vloženo: 3.10.2020 20:54
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Rakousko Mörzelspitze
Rakousko Mörzelspitze
vloženo: 24.10.2015 09:14
autor: Hofmeister Jan

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Ze říje
Ze říje
vloženo: 8.9.2014 21:46
autor: Svatopluk Šedivý

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

rys
rys
vloženo: 8.11.2016 18:15
autor: Radek Kordač

myslivecké umění

Lovecký portrét
Lovecký portrét
vloženo: 1.2.2012 10:08
autor: Carpin
Statistika
  • 243636 fotek (7 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

poslední leč 2009

vložil: michal burian
vloženo: 16.2.2011 19:04
zobrazeno: 3365x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

17.2.2011 20:59 vložil Tomas Mrkus
To se p.Berane máme stydět a myslivost dělat "za dědinou"?
17.2.2011 20:55 vložil Tomas Mrkus
To se p.Berane máme stydět a myslivost dělat "za dědinou"?
17.2.2011 10:18 vložil Jan Štrobach
Pěkný výřad! U nás děláme výřady na návsi odjakživa, je to taková tradice. Lovu zdar..
17.2.2011 08:44 vložil Petra Župková
lovu zdar, také děláme výřad na návsi :-)
17.2.2011 07:31 vložil Roman Hlávka
Na vsi se výřady dělaly a dělají vždy na návsi. Pěkné. Lovu zdar.
16.2.2011 23:04 vložil Jan Kitzberger
Buri z některých komentářů si nic nedělej.. Nechápu, co se tady pořád řeší za blbosti.. Asi je to touhle dobou.. Někteří jen kecaj a skutek utek..:)) Lovu zdar
16.2.2011 21:52 vložil Petr Pořádek ml.
Pěkný výřad. Lovu zdar!
16.2.2011 21:08 vložil Radek Plevák ml.
Lovu zdar pěkný vyřad a nic špatného na tom nevidim. Jen jse mě zdá že je tu pár lidí co jse jim pořád něo nezdá.
16.2.2011 21:01 vložil Tonda Seman
pěkný výřad.....luvu lesu zdar......ste měli bouchnout ještě ty ovce v pozadí a dát je do výřadu,ať je to ještě pestřejší...:D......a nevidim nic špatnýho na výřadu ve vsi.....vim že dříve se dělali na návsi často...
16.2.2011 20:25 vložil René Hlaváč
V bývalé společnosti jsme většinou dělali výřady ve vesnici na návsy je to normální tak........NECHÁPU
16.2.2011 20:11 vložil David Jirgala
Já těž na tom nevydim nic špatného. někde se normálně dělají výřady na náměstí...
16.2.2011 19:45 vložil PRÁŠIL FRANTIŠEK
Výřad pěkný a na pozadí nic divného není!Jen občas na lidech co jsem píšou nesmyslně...Lovu zdar.
16.2.2011 19:40 vložil Tomáš Nožička
Lovu Zdar,krásny výřad pana Berana nechápu co se mu jako nezdá nic špatného na tom nevidím.
16.2.2011 19:27 vložil michal burian
Normálně míváme tedy výřad v bažantnici, ale dělali jsme leč na černou a škodnou v jiné části honitby, tak jsme ten výřad udělali u vsi a nevidim na tom nic divného
16.2.2011 19:08 vložil Ladislav Beran
Teda pánové to je ale obrázek asi vtomto združení lověji přímo ve vesnici za chvíli budeme dělat výřady na náměstí

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.