17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
vloženo: 24.2.2012 01:46
autor: Ivan Hruška

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

PÉŤŮV RARIŤÁK.
PÉŤŮV RARIŤÁK.
vloženo: 2.10.2015 04:11
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

Strom je můj.
Strom je můj.
vloženo: 6.3.2015 08:33
autor: Děda z lesa

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

...
...
vloženo: 7.5.2016 16:47
autor: František Popílek

myslivecké umění

.S.
.S.
vloženo: 24.1.2013 18:02
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nedělní lov

Ráno dvě lištičky a večer srnu, která měla přední leví běh přeražený.
vložil: Lukáš Zamrzla
vloženo: 9.10.2012 19:12
zobrazeno: 3791x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

13.10.2012 14:24 vložil MAREK ŠILC
Lovu zdar! Výborná práce na poli ochrany zvěře jak drobné, tak úrazem strádající...
10.10.2012 11:19 vložil Jiří Lengyel,starší
Zase šprýmař z Prahy......
10.10.2012 01:29 vložil Kamila Hlávkov
Lovu Zdar
9.10.2012 21:44 vložil Filip Pětivlas
Pane Lengyel, samozřejmě, že má pravdu. Ale s chováním a vyjadřováním je na svůj věk zbytečně nahoře. Jestli si to neuvědomí, bude to mít v životě hodně těžké.. Znalosti Jirka bezesporu má, ale arogantní vyjadřování a nejen u téhle fotky se k jeho věku prostě ani trochu nehodí. Lukáši Lovu zdar! Správný odlov.
9.10.2012 21:25 vložil Jiří Lengyel,starší
Tedy Vážení,on ten mládenec má vlastně pravdu,když opomenu tón kterým to napsal,Lukáši,to jsi nemohl najít kousek trávníku?To,že fotografuješ ulovenou zvěř na asfaltu jí velkou úctu neprokazuješ....K úlovkům-Lovu zdar!
9.10.2012 21:11 vložil martin zamrzla
lovu lesu Lukáši
9.10.2012 20:14 vložil Honza 7x64
Jirko nech si tyhle komentáře pro sebe.A až složíš zkoušky z myslivosti a budeš mezi nás přijat,tak druhého myslivce oslovuj kolego!!!Lukáši lovu zdar!
9.10.2012 19:59 vložil Daniel Vyoral
Nevím proč ten server někdy "otiskne" zprávu dvakrát, nicméně jsem lovci zapomněl popřát lovu zdar!
9.10.2012 19:57 vložil Daniel Vyoral
Někdy to situace nedovoluje zvěř vyfotit v ideálních podmínkách. Přesto věřím, že se lovec rád pochlubí úlovkem. Taky jsem včera střelil lišáka, hodně velkého. Fotku mám, přesto ji sem kvůli takovým jako jsi ty nedávám, ač bych se rád pochlubil. Zatím seš životem nepolíbenej a vystupuješ tu příliš sebejistě a kriticky. Trošku se zamysli nad svým vystupováním...všechnu moudrost jsi určitě nepobral...
9.10.2012 19:50 vložil J. Ka.
souhlas s Danem ... měl by ses už konečně trochu uklidnit nemyslíš? ;)
9.10.2012 19:43 vložil Daniel Vyoral
Někdy to situace nedovoluje zvěř vyfotit v ideálních podmínkách. Přesto věřím, že se lovec rád pochlubí úlovkem. Taky jsem včera střelil lišáka, hodně velkého. Fotku mám, přesto ji sem kvůli takovým jako jsi ty nedávám, ač bych se rád pochlubil. Zatím seš životem nepolíbenej a vystupuješ tu příliš sebejistě a kriticky. Trošku se zamysli nad svým vystupováním...všechnu moudrost jsi určitě nepobral...
9.10.2012 19:33 vložil Kuba
Správný odlov Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.