17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec z Paseckých kopců ke čtyřicetinám
Srnec z Paseckých kopců ke čtyřicetinám
vloženo: 3.8.2012 18:30
autor: Radomír Břeň

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

Pro radost
Pro radost
vloženo: 20.1.2019 12:28
autor: jan koštoval

fotopast

rys
rys
vloženo: 8.11.2016 18:15
autor: Radek Kordač

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243658 fotek (7 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362900 hlasování fotek (38 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lončák

vložil: 30-06
vloženo: 16.1.2016 09:05
zobrazeno: 4131x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

18.1.2016 22:28 vložil Jan Horáček
Naprostý souhlas s Liborem Kunstem!!!!! Springfielde ,jaký zvyk proboha? Nemáš svoji hlavu, nepamutuješ si co tě učili v kurzu, že musíš papouškovat takový nesmysl? Lovu zdar.
18.1.2016 08:46 vložil Michal Klouda
LOVU ZDAR!!!
17.1.2016 12:00 vložil jirka hanys
Lovu zdar.Takže chceš řict že na naháńce odpovídáte předsedovi nebo hospodáři na (lovu zdar) lovu dík?
17.1.2016 11:45 vložil 30-06
Děkuji Libore za upozornění, asi ještě zvyk z natláček a naháněk, kde se už nic jinýho neslyší. Takže vám všem Lovu zdar!
17.1.2016 09:20 vložil Aleš Pastorek
Pravdou je, že fotografie může klamat a v mém prvním příspěvku jsem se mýlil. Úlovek opravdu na první pohled vypadá jako sele cca. 35-40kg včetně zbarvení. Ještě jednou Lovu zdar!
17.1.2016 06:06 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
16.1.2016 23:18 vložil kunst libor
Lovu Zdar. Jak krásně by se četly tyto stránky ,kdyby ti myslivci co loví a ne slovují,si občas přečetli něco o myslivecké mluvě,která dělá myslivost myslivostí....asi by koukali že,za uši tahající "Lovu Dík" by marně hledali. Ale hold jsme na LOVECTVÍ a ne na MYSLIVOSTI a většina návštěvníků jso lovci a ne myslivci.
16.1.2016 20:45 vložil Martin Sokol
Lovu zdar!!Pan Patorek ma pravdu, kus vypada jako sele cca 40kg, ale jak pise lovec, neni duvod mu neverit.S cernou je to ted vselijake az nepochopitelne...
16.1.2016 19:04 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
16.1.2016 10:44 vložil 30-06
Lovu dík. Opravdu lončák. Zbraně bohužel přes poslední hryz nejsou vidět. Má již plně vyvinutou stoličku M2. Hmotnost tohoto kusu, tak jak leží, je cca 55-60 kg. Ale min týden jsem ulovil sele, vyvržené 47 kg! Je vidět, že tato "zima" jim svědčí a že nestrádají.
16.1.2016 09:21 vložil Aleš Pastorek
Lovu Zdar. Lončák?? Řekl bych spíše sele. Alespoň podle toho, co vidím na fotografii. Do lončáka mu ještě nějaký měsíc chybí.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.