17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

K jubileu
K jubileu
vloženo: 6.2.2014 19:56
autor: Jagdforest

úlovky (svět)

raritka
raritka
vloženo: 17.2.2012 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

***
***
vloženo: 6.4.2015 01:01
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Krásne hmlisté ráno,Diana dopriala. . .

vložil: juraj tibensky
vloženo: 7.2.2019 09:08
zobrazeno: 6250x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

9.2.2019 20:38 vložil Jan Horáček
To Drahoš: Komentovat fotku s liškami v dílně je ztráta času. Takovou prezentaci úlovků sem může dát jen člověk, který nepřemýšlí a tak je zbytečné se k tomu vyjadřovat. Jurajova fotka je ale něco jiného, ten se o něco snažil a to se nepovedlo. Jen jsem na to upozornil v domnění, že Juraj by se mohl zamyslet.
8.2.2019 20:12 vložil Milda Hájek
Lovu zdar !
8.2.2019 08:59 vložil Petr Hruška
Lovu zdar.
8.2.2019 06:48 vložil Drahoš Hikl
Já jsem p.Horáčku spíš očekával vaše hodnocení u lišky atd. zavěšené v nějaký dílně a tam od vás žádné hodnocení zátiší.Tady je vše v pořádku
8.2.2019 06:08 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
7.2.2019 23:57 vložil juraj tibensky
Pan Horacek pre mna je to spomienkova fotografia bude mi pripominat atmosferu a zazitok to ze sa vam to nepaci,hold kazdemu chuti nieco ine,niekdo umi a niekdo neumi ale tak to vo svete chodi,ale nabuduce si vezmem priklad z vasich fotiek lovu zdar....
7.2.2019 22:43 vložil Jan Horáček
Tentokráte nemohu souhlasit s předřečníky, že se jedná o pěknou prezentaci, či vydařené foto neb se jedná o kýč! V popředí sice velmi vydařený úlovek, ale pak už je to horší. Malebný triangl, pod ním, jak pod stříškou, pejsek a jakoby ledabyle položená lovecká sedačka. Chybí už jen čapka a lovecký nožík, případně vystřelená nábojnice. Pokus o umění se nezdařil. Genialita je v jednoduchosti. Bez toho trianglu s flintičkou by to bylo mnohem lepší. Liška a lovecký pes na krásně ojíněném pozadí by bylo úplně dostačující pro navození atmosféry. Dodané lovecké proprietky, jejichž cílem snad má být vytvoření "uměleckého" zátiší s úlovkem, celkový dojem vždy jen pokazí. Lovu zdar.
7.2.2019 21:46 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!Foto hodne vydarene.
7.2.2019 20:33 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
7.2.2019 20:03 vložil Jiří Netík
1****
7.2.2019 17:44 vložil juraj tibensky
Lovu dik!
7.2.2019 11:52 vložil Kamil Plíšek
Pěkná prezentace úlovku, "Lovu zdar!"
7.2.2019 09:20 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.