17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Pohádková "říje 2013 SK I.
"Pohádková "říje 2013 SK I.
vloženo: 26.10.2013 12:19
autor: Milan Opava

úlovky (svět)

Srnec
Srnec
vloženo: 25.5.2012 06:18
autor: Josef Vršan

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

Když jsem na náledí zlomil pažbu
Když jsem na náledí zlomil pažbu
vloženo: 24.2.2017 06:15
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 17 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Šálek na kávu a štamprlička

Z toho budu pít v důchodě.
vložil: Jiří Netík
vloženo: 21.7.2020 20:51
zobrazeno: 1899x
hodnocení: 24 hlasů



Komentáře:

23.7.2020 18:03 vložil Josef Vlašic
1****
23.7.2020 15:20 vložil Václav Texl
Jiri, to zvladnete, jak se rika v rakouskem Weinviertlu - den ma 24 hodin a pak teprve zacina noc , cha, cha. Neni co resit..., jen si tu noc pak dobre rozvrhnout...Pro stareho jezevce, jak se na foru obcas sam oznacujete, prece zadny problem;-).
23.7.2020 01:55 vložil Zdenek Mares
1****
22.7.2020 21:54 vložil Jiří Netík
Děkuji Vám všem. Máte pravdu mám těch koníčků moc a potřeboval bych ,aby den měl 48 hodin. Teď jsem dokončil malý almanach o zámečku v Lanžhotě. Má letos 130 let a město mne požádalo, abych o něm napsal do místního zpravodaje.Tohle je fotka z něho.
22.7.2020 09:55 vložil Bohumír Petříček
Jirko, přeji Ti ať si ten šálek a tu štamprličku v důchodě užíváš ve zdraví moc a moc roků.
22.7.2020 08:39 vložil Zdeněk Auerswald
Pánové, důchod je velice pěkná doba, ale mělo by se chodit v době, kdy má člověk plno síly.Já jsem v důchodu stihl procestovat kus světa, a od Aljašky po Nový Zéland, od Afriky po Pataginii a Gronsko. Jak jsem poznal z příspěvků pana Netíka, tak má hodně znalostí a nejrůznějších zájmů, takže se nebude rozhodně nudit.Přeju mu nechť si ve zdraví užívá plně důchodu a raduje se z toho co ho baví.A žádný kostkovaný bačkory, ty se k němu nehodí.
22.7.2020 08:08 vložil Josef Balat
1***
22.7.2020 07:50 vložil Lubomír Prokeš
1****
22.7.2020 05:26 vložil František Mlčoch
Jiří Cikryt-máš pravdu. Jirka už nyní nemá čas a v důchodu ho bude mít ještě méně. Bohužel je to tak u všech....
21.7.2020 23:44 vložil Jiří Cikryt
Jestli já se dožiju důchodu, tak si koupím kostkované bačkory s přezkou a fajfku. Pak vezmu budík, co mně budil do práce, vyhodím ho do vzduchu a rozstřelím na kousky. Pak si půjdu koupit novej, co mně bude budit do lesa a na ryby. Jirka se do důchodu těší a určitě se ani nezastaví. Moc zdravím!
21.7.2020 21:29 vložil Josef Panic
Jiří, důchod a ty, to nějak nejde dohromady!
21.7.2020 21:19 vložil Jindřiška Padalíková
Nostalgie pomalu nastupuje... Pěkná souprava! 1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.