17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Včerejší srnec.
Včerejší srnec.
vloženo: 1.7.2013 08:56
autor: Stanislav Ticháček

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

PÉŤŮV RARIŤÁK.
PÉŤŮV RARIŤÁK.
vloženo: 2.10.2015 04:11
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Rytina
Rytina
vloženo: 5.1.2018 16:03
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760997 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362923 hlasování fotek (61 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Pateční lov...

Uspěšny doprovod kamaradky, kterou jsem nechal lovit prvni, a pote se mi povedlo z unikajici tlupy odlovit dalši sele :) Krásna atmosfera čekany na snehu pri svitu uplnku a navic na umrzlem snehu byl prichod tlupy prasatek okolo 40 kusu velice hlasity. Obe selata zustaly po zasazich v ohni. Jeste jako zajimavost v tlupe bylo tak 10 selatek okolo 2 kg :) a ty nejsou v tom poctu 40 ks zahrnuty... A jeste jedna zajimavost je to moje prasatko s poradovym cislem 99 :)
vložil: Trautenberg
vloženo: 12.12.2011 11:39
zobrazeno: 3801x
hodnocení: 41 hlasů



Komentáře:

14.12.2011 23:59 vložil MAREK ŠILC
Lovu zdar - krásná prezentace, zážitek, kamarádka a mazaný způsob lovu po vzoru severských Eskymáků... U nás se říká : "závist je sviňa...", že p. Stehlík..?
13.12.2011 21:12 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Navíc doprovázet tak krásnou kamarádku, toto musí na posedu utíkat.
12.12.2011 21:20 vložil Petr Žvachula
Lovu zdar!
12.12.2011 21:03 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
12.12.2011 20:20 vložil František Stehlík
Jo,jo lovu zdar! Ale co ty zbraně přes tu zvěř? Co jste se tu všichni zbláznili?Kde vás to učili?
12.12.2011 19:20 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar oběma! Šikovná kamarádka :-)
12.12.2011 17:17 vložil František Mlčoch
Lovu zdar!
12.12.2011 17:12 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
12.12.2011 16:43 vložil Tomáš Abrahámek
Lovu zdar!Co dodat,kdo umí umí...nelze než tiše závidět,vím to se nemá..
12.12.2011 16:09 vložil Petr Pořádek ml.
Se divím, že vám vůbec něco přišlo :-))) Lovu zdar!
12.12.2011 15:07 vložil Jiří Novák KL
Lovu zdar. To se ti to loví:-)Ti tě tam nemít tak je ty prasata brzo sežerou:-)
12.12.2011 12:55 vložil Josef Vršan
Lovu zdar to se to čeká s takovým doprovodem, takže vzhůru k tomu stému kusů černé.
12.12.2011 12:05 vložil Ondřej Giecek
Lovu Zdar!!!
12.12.2011 12:04 vložil Ivo Hanáček
...no podle tempa,jakym lovis posledni dobou,tak tu stovku das odhadem taak....do zitrka??:o)) samozrejme lovu zdar! a "kamaradce" taky!!:o)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.