17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Sele
Sele
vloženo: 19.1.2018 06:29
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Kanadský los - Britská Kolumbie
Kanadský los - Britská Kolumbie
vloženo: 26.1.2016 13:20
autor: Radek

trofeje

Kuba a Kubula
Kuba a Kubula
vloženo: 18.6.2019 06:57
autor: Petr Hruška

zvěř v přírodě

Blízká setkání 3
Blízká setkání 3
vloženo: 24.3.2019 16:48
autor: Pavel Komárek

zbraně

Zetky se nám sešly.
Zetky se nám sešly.
vloženo: 19.6.2012 15:37
autor: Petr Waclawek

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 28.2.2015 11:40
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Shozy z Poněšic

foceno 2009
vložil: Petr Knobloch
vloženo: 23.3.2011 21:25
zobrazeno: 5754x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

18.4.2011 21:45 vložil Leoš Lukášek
Zdravím Vás pane Vladimíre. S Vašimi slovy až tak nesouhlasím, zejména že se v oborách přikrmuje jen v zimě, neboť vím, že se často používá soja, která je na parožní hmotu velmi důležitá. Sám i pan Řehoř ví, že soja a další preparáty a minerály jsou pro tvorbu paroží nezbytné.
29.3.2011 20:01 vložil Vladimír Kal
Pro Leoše Lukáška : Do obory Poněšice jezdím pravidelně. V této oboře je jednak úžasná úživnost, dobrá políčka a samozřejmě i prkrmují.(v zimě) Je tam dobrý geofond zvěře a oborník tomu hodně rozumí. Podpůrné prostředky jsou pouze v perfektním přkrmování a úživnosti obory. To co myslíte používají jinde, pokud sleduje paroží z jiných obor či farem, tam je to na paroží přímo vidět. Věřte. Když je dobrá úživnost, podobné jeleny (tento je skutečně vyjímka) najdete i ve volné přírodě - u nás se s kvalitní jelení zvěří chlubí např. Libavá a právem. Přeji hodně radosti z našeho společného koníčka. Hubert
25.3.2011 16:54 vložil Leoš Lukášek
možná že je nejsilnější, ale nechtěl bych vidět co ten jelen za tu dobu sežral těch různých podpůrných prostředků na parožní hmotu. Do obory bych lovit jeleny nejel. Volnost je volnost.
24.3.2011 19:42 vložil martináč hruškový
zdravím když budete hodně trpěliva v hledání najdete na tomhle servru shoz z toho samého jelena co držíte v ruce,a vubec bych se nedivil kdyby to byl jedinej, kterej vam chybí do vyvojovky
24.3.2011 08:25 vložil František Mlčoch
Tak to je dílo...
24.3.2011 05:38 vložil Vladimír Kal
Jedná se o našeho nejsilnějšího jelena - přes 262 bodů CIC. Velmi sluší. Pochvalu si mj. zaslouží i oborník z Poněšic p. Řehoř František. Dávám hlas ! Hubert
23.3.2011 22:47 vložil Lukáš Vápeník
¨Souhlasím s Jiřím....
23.3.2011 22:36 vložil Jiří Lengyel,starší
Tak na co se dívat dřív?Zhozy jsou kapitální a slečna(paní)je hezká..

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.