17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2018 Lubica SR
Říje 2018 Lubica SR
vloženo: 24.9.2018 22:17
autor: ggg

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

Dva kusy na jedno zmáčknurí
Dva kusy na jedno zmáčknurí
vloženo: 8.1.2015 08:57
autor: Děda z lesa

zbraně

K jubileu
K jubileu
vloženo: 10.4.2014 22:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

krasavci
krasavci
vloženo: 8.1.2016 13:31
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760974 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362805 hlasování fotek (9 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Vzpomínky na Šumavu 2002 VI.

.....na obloze se ukázal smutný čas (tak ta píseň končí).
vložil: Jiří Netík
vloženo: 22.8.2021 08:08
zobrazeno: 2434x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

23.8.2021 20:14 vložil Laďa Novotný
No ono příroda si poradí což oto, a určitě líp, ale toto asi bylo opravdu zbytečné.
23.8.2021 09:20 vložil Jiří Malacka
Byl jsem tam ,opravdu smutný těžký pohled. Naše větrolamy po tornádu mně tu zkázu připomínají. No a jinak kdyby tam byl někdo přivázaný řetězem, tak bych mu přidal zámek, by dobře vyhládl.
23.8.2021 06:01 vložil Jaroslav Vlosovský
Smutný pohled.
22.8.2021 21:08 vložil Jiří Netík
Vladimíre, svatá pravda. Za vším je člověk.
22.8.2021 16:06 vložil Vlasta Szo"keová
Smutné..
22.8.2021 12:46 vložil Vladimír Kal
Jako rodilý Šumavák musím říci, že na tomto se podepsalo mnoho a mnoho "politických a odborných" idiotů !!! Zkuste si spočítat jaká ekonomická škoda nastala (miliardy). Takto by se nezachoval žádný hospodář. Toto jsou škody státu za které zase "nikdo" v rámci naší demokracie neodpovídá. A kecy, že si příroda pomůže sama jsou jenom kecy idiotů. Aby si dnes, v současné civilizaci příroda sama pomohla, nesměl by tu být člověk a pak je jedno jestli to bude trvat stovky, tisíce či miliony let. Člověk neničí jen Šumavu, ale celou zeměkouli jako takovou.
22.8.2021 09:33 vložil Jiří Cikryt
Bursíkovo memento, tady se uvazovali ke stromům a nechali brouka namnožit. Pak ho ve dřevu rozvezli po republice. Za toto musí přijít do pekla. Být to na mně, tak mu namažu obřitek medem a posadím ho na týden do mraveniště.
22.8.2021 08:46 vložil Jiří Netík
Josefe, kdyby se mu zdálo, že seděli vedle sebe v hospodě, nebo na posedu, tak se mu to nestalo. Cha...cha...
22.8.2021 08:33 vložil Jiří Netík
Josefe máš pravdu , já spletl dvě písně dohromady (Zelení hájové).
22.8.2021 08:24 vložil Josef Panic
...komu se o své svatbě zdá, ten se jí nikdy nedočká!
22.8.2021 08:20 vložil Jindřiška Padalíková
To není pěkný pohled. :(

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.