17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 19.10.2017 07:56
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

detail
detail
vloženo: 2.1.2014 14:18
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363181 hlasování fotek (104 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Úlovek lončáka

29.června byl tropický den. V domnění, že zvěř ten večer půjde pozdě, jsem usedl až po 20.hodině na čekání. Neseděl jsem ani 10 min.,když náhle zahlédnu vyjít lončáka. Směřoval podél lesíku celý umáčený z kaliště. Utvrdím se, že jde o asi 45kg kňourka. K odpalení rány jsem měl pouhých 5m než by mi zmizel v jámě.Zřetelný úder kule potvrzuje zásah /asi 60m/.Zasažený kus mizí v jámě za halasného zalámání. Na nástřelu naleznu plicní barvu,která mě dovede po 20m k zhaslému lončákovi.Ošetření úlovku a transport mě stálo hodně potu v tom dusném večeru.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 7.7.2012 18:24
zobrazeno: 3808x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

9.7.2012 18:23 vložil Miroslav Franěk
JAKUBE ,KDYŽ SE DOBŘE PODÍVÁŠ ,TAK ZJISTÍŠ , ŽE DIVOČÁK NELEŽÍ NA LEVÉM BOKU ,ALE JE POSTAVEN NA T.Z. "MAĎARSKÝ "ZPŮSOB ,KTERÝ NYNÍ POUŽÍVÁ HODNĚ LOVCŮ PŘI DOKUMENTACI ÚLOVKŮ ČERNÉ ZVĚŘE ,KTERÁ TAK NEJLÉPE VYNIKNE NA FOTOGRAFIÍCH.KDYŽ JE KUS TAKTO FOCEN TĚSNĚ PO ULOVENÍ ,TAK SE ŠPATNĚ UPRAVUJE JEHO POLOHA,COŽ JE ZŘEJMÉ I NA MÉM SNÍMKU.TOLIK NA VYSVĚTLENOU . PŘEJI LOVU ZDAR!MÍRA.
9.7.2012 00:01 vložil Milan Ječný
Mirku,lovu zdar.
8.7.2012 12:35 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar!
8.7.2012 12:14 vložil Kamil Plíšek
Míro "Lovu zdar!" lovit černou v tomhle vedru chce opravdové zapálení pro věc 1*
8.7.2012 10:56 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, kdysi jste mne upozornil, že jsem použil nesprávně mysliveckou mluvu (BYLA OVŠEM POUŽITA SPRÁVNĚ), a vy položíte kňourka na opačnou stranu?
8.7.2012 09:21 vložil Miloš Nejezchleb
Lovu zdar.
8.7.2012 09:15 vložil Zbyněk Pochman
Lovu zdar. Gratulace
8.7.2012 07:53 vložil Luboš Kořínek
Lovu zdar Mirku!.Pěkný .Gratuluju.Luboš.
8.7.2012 06:34 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
7.7.2012 22:56 vložil Josef Langmajer
Lovu zdar
7.7.2012 22:49 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar ,Mirku!
7.7.2012 20:20 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
7.7.2012 20:16 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar!
7.7.2012 19:44 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR Mirku!!!!!Jak se máš?
7.7.2012 19:07 vložil František Zapalač
Lovu Zdar!!!
7.7.2012 18:48 vložil Milan Flora
Miroslave, Lovu Zdar!!! To tada byl fofr lončák, zasloužený úlovek v takovém pařáku.Dobrá práce.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.