17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Loňská vzpomínka
Loňská vzpomínka
vloženo: 25.8.2013 16:34
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Sibírsky los - Rusko
Sibírsky los - Rusko
vloženo: 14.2.2017 14:36
autor: mirojevo

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Drbání je nutnost
Drbání je nutnost
vloženo: 2.2.2020 09:34
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

nové
nové
vloženo: 22.1.2015 19:08
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362919 hlasování fotek (57 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Britská Kolumbie - chata II.

Další z chat kde jsme plánovali přepat, bohužel i tuto chatu navštívil grizzly, nezastavilo ho ani minimalistické okénko které v chatě bylo - majitel lovecké oblasti se okénkem divá na výsledek návštěvy grizzkyho.
vložil: Radek
vloženo: 2.2.2016 12:46
zobrazeno: 2322x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

5.2.2016 23:14 vložil jiri rajs
Omlouvám se,špatně jsem si přečetl popis,že je to po návštěvě gryzzliho,pak je to jasné.
5.2.2016 23:10 vložil jiri rajs
Ta chata je pěkná zdá se být i bytelná,ale ta střecha je nějak nedodělaná,podle výšky toho lovce když by se grizzly postavil,tak by na střechu dostal.
3.2.2016 19:01 vložil Roman Skřejpek
Pane jo to jsou zážitky,krásné,ale i nebezpečné.
2.2.2016 20:06 vložil Vlasta Szokeová
Taková pěkná chatka v krásném prostředí, škoda !!!
2.2.2016 18:43 vložil Radek
V oblasti kde jsme lovili byl lov grizzlyho s platnou povolenkou povolený. Parkrát jsme grizzlyho viděli, bohužel nám nebylo přáno aby se dal lovit, buď to bylo hodně pozdě večer a lov byl příliš nebezpečný a nebo byl na druhém kopci a odešel. Jak říkal místní průvodce který sám měl ulovených více než 100 grizzlyu, jsou dvě povahy grizzlyho. Buď je to grizzly který slyší ránu, nebo potká lidi a jde k nim, protože ví že bude jídlo, nebo je to grizzly který po tom co slyší ránu, případně vidí lidi začne utíkat - pravděpodobně už má zkušenost co se může stát. Chaty před námi navštívil ten nebojácný grizzly, ale na živo jsme je nepotkali - možná že to tak bylo i lepší :) Po ulovení losa byl místní doprovod hodně opatrný, protože nebylo možné už ten den odvést trofej ani maso, udělalo se zavěšení a v místě se nechaly bundy aby bylo dostatečně zapachováno.
2.2.2016 18:00 vložil Roman Skřejpek
Radku,v té oblasti kde jste se pohybovali,se grizzly loví?A nebo je hájen i přes to,že těchto predátorů tam je asi habaděj.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.