17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

kamarádův beran
kamarádův beran
vloženo: 5.4.2013 12:48
autor: Jaromír Skoda

úlovky (svět)

Prvý medveď sezóny
Prvý medveď sezóny
vloženo: 17.9.2018 06:58
autor: mirojevo

trofeje

srnec 6.7.
srnec 6.7.
vloženo: 11.7.2016 17:26
autor: Zuzka a Miloš

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362936 hlasování fotek (74 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Technika na pícninu

To už zvěř doopravdu nemá šanci. Záběr cca 12m, pojezdová rychlost 20km.
vložil: Milan Severýn
vloženo: 19.6.2012 05:17
zobrazeno: 2162x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

25.6.2012 17:38 vložil Stanislav Navrkal
zdar Pavle a vyfoť stroj který to sekl
23.6.2012 16:27 vložil Pavel Procházka
Kdyby jezdil 12 km/hod, tak dojedu na kole, ale nemohl jsem dojet autem. Během 14 dní u nás budou séct vojtěšku, tak si za ním do kabiny vlezu a vyfotím tachometr.
21.6.2012 22:28 vložil Jiří Smola
Ty plasice moc nefunguji. Jezdim take s takovou soupravou a ta rychlost je maximalne do 12 km za hodinu a to musi byt dobra rovina.
21.6.2012 21:35 vložil Milan Severýn
Fotka byla pořízená v Orlickém Záhoří. Záběr lišt a rychlost jízdy jsem bral od oka, musím říct že plašiče jsem na sečené louce neviděl.
21.6.2012 12:51 vložil František Havran
Mě by zase zajímalo, kde jsou ty účinné plašiče, které tam ze zákona musí být... :(
21.6.2012 08:07 vložil Jaromír Parišek
Tak ty rotačky znám velice dobře záběr je 9,80metru né dvanáct a rychlost tak maximálně do 20km a to musí být dobré pole, běžně tak 10-15km podle hmoty
20.6.2012 21:27 vložil Jiří Smola
Ta rychlost je asi prehnana.
20.6.2012 20:07 vložil Stanislav Navrkal
Jo je to velmi špatné , ale to mi říkej 30km/hod.ty matěji sečeš stím? A ještě do dvou bubnovka není . dvoububnovky se nělají v(v letadlech).
19.6.2012 13:47 vložil František Mlčoch
Lítá s tím jak Lauda...
19.6.2012 11:21 vložil Pavel Procházka
Řekl bych, že ta rychlost je málo, u nás jezdí tak 30 km/hod.
19.6.2012 11:17 vložil Tomáš Marný
Jo a ještě pořádně zadotovat .
19.6.2012 11:16 vložil Tomáš Marný
To je nádhera.Staré dobré dvoububnovky a to prý se to dřív dělalo špatně.Tak nevím .
19.6.2012 09:49 vložil Patrik Falešník
Přesně tady tím to sekli i u nás a myslím že tam hodně zvěře zůstalo.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.