17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 10.12.2014 23:55
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

rarita 2012
rarita 2012
vloženo: 20.3.2013 21:47
autor: Trlifaj Vladimír

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

      Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
vloženo: 5.1.2015 10:19
autor: Petra Hanzlíková

fotopast


''Modelka'' :)
vloženo: 14.9.2012 20:45
autor: Petr Hudeček

myslivecké umění

sv.Hubert***
sv.Hubert***
vloženo: 12.10.2014 19:23
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362829 hlasování fotek (33 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

lanštiak zo splnu

Lanštiaka sa mi podarilo uloviť na večernej postriežke pri kukurici ako v predchadzjuci večer. Na diviaka som vystrelil o 21:15 hod , diviak po rane stratil v kukurici. Na nastrele som nenašiel žiadne znamky zasahu. S kolegom sme prehladavali nastrel, keď sme započulo asi tak 30m od nas v kukurici chrapčať diviaka. Kolega sadol do auta a šiel domov po svoje dva hrubosrsté jazvečiky. Najskôr sme vypustili sučku, ktorá na moju veľkú radosť začala hlasiť na mieste ihneď ako sa ozvala sme vypustili aj psika a ten sa tiež pridal . Opatrne sme vošli do kukurice a po 3Om sme našli zhasnuteho laštiaka o vahe cca 80kg. Diviak bol zasiahnuty trocha na štych za lopatku a farbiť začal až po 10-15m v kukurici. Ďakujem kolegovi a jeho zverencom za dobru pracu a aj Diane a Hubertovy za krásny poľovnicky zážitok.
vložil: Lukáš Janeček
vloženo: 5.8.2012 11:03
zobrazeno: 4172x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

6.8.2012 06:45 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - jen tak dále
5.8.2012 23:25 vložil Jakub Š
Nevím co je na takovém odlovu špatného.Pokud se má zabránit,nebo alespon eliminovat škody na únosnou míru, takové to kusy se musí střílet.Vemme v potaz,že při střelbě se většinou nepozná pohlaví(střelbě za šera ,kdy se černá většinou loví) a pokud by se jednalo o bachynku příští rok bude jistě vodit selata.(samozřejmě může je vodit i lončačka). A škody se budou stále zvětšovat.
5.8.2012 20:52 vložil Lukáš Janeček
Tiež si myslim že škody na poľnohospodárskych plodinách robia všetky diviaky rovnako len stým rozdielom, že diviačica s diviačatami popripade dákymi lanštiakmi je čo sa týka močtu jedincov viac a tým padom škoda musi byť vätšia. Ďalšou vecou je ,že lanštiak kanček u nas v poli sa o takomto čase pohybuje normalne o vahe 70-80kg.
5.8.2012 20:29 vložil Vaclav Rejchrt
Lovu zdar, myslim že škody dělaj všechny bez vyjímky dle mého názoru.
5.8.2012 19:29 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar!
5.8.2012 18:43 vložil Michael Brož
Lovu zdar
5.8.2012 17:10 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
5.8.2012 15:55 vložil bronisla Benáček
80kg to je dost.mensi tam nebyli.proc strilet takova prasata.skody delaj prasata podstatne mensi

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.