17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zima 2014/15
Zima 2014/15
vloženo: 23.3.2015 21:51
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

Opatrná
Opatrná
vloženo: 5.6.2016 15:04
autor: Kamil Špaček

myslivecké umění

nuda..
nuda..
vloženo: 12.3.2014 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761015 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Sobotní nález

Myslíte že půjde vybělit?
vložil: Tomáš Mička
vloženo: 27.1.2012 19:00
zobrazeno: 3127x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

31.1.2012 16:37 vložil František Havran
Pánové, pokud jste dobře četli, tak jsem psal Savo až co nezvládne peroxid a naředit.... pokud to naředíte (což jsem mimochodem taky psal), nic to nerozežere a bude to bílé. Akorít so to musí hlídat v tom savu, čož jsem taky psal....
29.1.2012 14:27 vložil Tomáš Palička
Pěkná mumie ,ale podaří se uvidíš.
28.1.2012 22:23 vložil mader tomaš
V pohodě to vyváříš já se jich nadělal hodně hlavně kost musi být pořád mokrá a nejlepší začátek je průtoková voda klidně na týden a žadné savo! to ti to vše jen rozežere
28.1.2012 21:01 vložil Tomáš Mička
Jenom dodám,že tam ležel asi dlouho.Svalovina žádná,kůže držela trochu na větrníku.Bělím klasicky peroxidem,ale některé části jsou pořád zažloutlé.A to jsem ji taky vyvařoval(až jsem myslel,že se rozpadne).
28.1.2012 19:27 vložil Jirka Němec
Dej to macerovat do vody. Klidně na delší čas - týden. A pak běžný postup jako s ulovenou trofejí.
28.1.2012 18:06 vložil Vladimír Kal
Nic nevýmýšlejte,vyvařte a vybělte peroxidem.Bude to dobré a pokud si s tím pohrajete - velice dobré. Hlas. Hubert
28.1.2012 12:59 vložil František Mlčoch
Kolega Novák má recht!Savo tomu dá na prdel...Hlavně dobře naločit tu přischlou kůži..
27.1.2012 22:12 vložil Miroslav Novak
Do Sava to nedavej,nebo to hned zmaříš,namoč to do teplý vody,nechto vní chvíli,pak to pomalu stahni,a pa už to dělej jako normalnýho střelenýho srnce,akorat až to budeš vařit, dej tam víc jaru.
27.1.2012 20:26 vložil Josef Vršan
Uplně normálně peroxid
27.1.2012 20:14 vložil Jiří Škoda
Dal bys ste pak foto výsledku
27.1.2012 19:57 vložil Tomáš Mička
Díky Franto.Hned ráno to zkusím.
27.1.2012 19:31 vložil František Havran
Tome, normálně peroxidem a co ti nevybělí peroxid, tak si nařeď Savo, tak na poloviční koncentraci a namoč to do toho....Důležité je, aby ses na to sem tam podíval. Savo umí být i prevít ;)
27.1.2012 19:18 vložil Tomáš Mička
Svým způsobem to trošku úlovek je :-))Bělit normálně peroxidem?S takovými nálezy nemám zkušenosti.Předem dík za rady.
27.1.2012 19:12 vložil František Mlčoch
Půjde...nebude to jako ulovená trofej,ale..

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.