17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kral 2019
Kral 2019
vloženo: 20.6.2020 15:44
autor: Jiri Krampera

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

Nezapomenutelné ráno
Nezapomenutelné ráno
vloženo: 24.7.2020 20:46
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

**
**
vloženo: 30.1.2015 11:13
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

velikonoce
velikonoce
vloženo: 17.4.2012 07:41
autor: Svatoslav Ščudla
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

gladiator jaga

vložil: Robin Vytisk
vloženo: 30.6.2012 09:20
zobrazeno: 2629x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

4.7.2012 19:00 vložil Robin Vytisk
po každe akci,bud na povrchu nebo v noře se opsy dobře postaram,pořad nosím lékarničku a antibiotika a šiti sebou,pes pro majitele pracuje a majitel byse měl opsa zraněného postarat i buchty dostanou,přitelkyně říka žese psum víc věnují než rodině
2.7.2012 23:27 vložil P. Tarraco
Fandím norování a věřím, že je to nedílnou součástí české myslivosti. Na fotce ale vidím jen zraněného psa. O tom, jestli pes pracuje dobře nebo ne, rozbitý "čumák" ještě nemusí nic vypovídat.. Z mého pohledu ale upřednostňuji psy, se kterými oslavím aspoň jejich druhé narozeniny. Pejskovi každopádně brzké uzdravení, doufám, že se mu dostane alespoň takové péče jako bylo jeho nasazení při práci pod zemí, kde riskoval svůj život..
1.7.2012 21:29 vložil Zdeněk Doskočil
že pes utrpí při norování zranění se stáne,ale duležitý jei to aby to nebilo na darmo apesse ze zranění co nejdříve dostal. Zvlátě teď v těch hycech. Přeji brzké uzdravéní psovy a Jagum zdar
1.7.2012 11:17 vložil Stanislav CHuchvalec
Při lovu se to někdy stane je nechutné se skrývat pod přezdívkou a napadat neznámé lidi.Kdyby takhle uvažovali všichni majitelé norníků tak se neuloví žádná liška a nedohledá žádný divočák.Protože při lovu divočáků je více úrazu než při norování.
1.7.2012 09:28 vložil bohuslav šeda
Souhlas s Pepanem.
30.6.2012 20:01 vložil Vošicky Josef
badgere hovado je ten kdo tady vystupuje utajeně,a neumí se podívat lidem rovně do očí!!! Bez těchto pomocníků nelze provozovat myslivost!!!
30.6.2012 19:18 vložil Jiri Krampera
???
30.6.2012 18:18 vložil Robin Vytisk
jaga je pracovni pes a při lovu se to stane i na povrchu že ho prase rozpara,patik byl rozbity od bachny dva měsice pořádně nechodil a pořad jde do prasat, pes pracovni to ma v sobě i ten jaga zas půjde tvrdě do škodne,tomu nezabránišmi psy v běhli sami do nory a byl tvrdy boj,tak rychle pro kopaci nářadi a lokator a pustit tam psa z lokatorem,at viš kde jsou a to semi stalo několi krát a to jsem nevěděl že nora bude obsazena,když před tydnem jsem tam měl psy
30.6.2012 16:46 vložil badger
Jistě jsi hrdý na to jak s tím psem zacházíš ty hovado. Škoda, že to nejde obráceně, aby ti tu tvoji tupou držku někdy v noře takhle rozpárali a pak tě plácali po rameni jak jsi „dobrej“, idiote.
30.6.2012 16:16 vložil Michal Tůma
Pěkně se o něj postarej a napeč buchty Robe.
30.6.2012 12:01 vložil bohuslav šeda
Sem si myslel:-))
30.6.2012 09:35 vložil Robin Vytisk
jezevec,jaga je tvrdej pes,dostane se stoho
30.6.2012 09:32 vložil bohuslav šeda
Co se mu postavilo do cesty???

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.