17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

král
král
vloženo: 27.11.2017 18:29
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Letošní říje - Maďarsko
Letošní říje - Maďarsko
vloženo: 3.10.2018 00:42
autor: Tomáš Kraus

trofeje

Raritka
Raritka
vloženo: 29.5.2012 17:42
autor: Miroslav Horák

zvěř v přírodě

Blízká setkání 3
Blízká setkání 3
vloženo: 24.3.2019 16:48
autor: Pavel Komárek

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362843 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Rouchovanský srnec

Je to II.VT 4 roky
vložil: Jaroslav Novák
vloženo: 31.3.2011 19:51
zobrazeno: 2897x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

31.3.2011 21:35 vložil Vojtěch Molnár
Tak to je smutné...taková to prezentace tak dobrého srnce...řikáte že lepší foto se nepodařilo a Vy se chcete snámi podělit o trofej? Nebylo by tedy lepší vyfotit vybělenou lebku na smrkové větévce? Vypadalo by to dustojnějc a rozhodně estetičnějš. Lovu Zdar!
31.3.2011 21:08 vložil Petr Volš
Lovu zdar, dobrá rarita, ovšem "létající Čestmír" s bordýlkem v pozadí se mi nelíbí.
31.3.2011 20:56 vložil jirka hanys
Moc dobrý srnec,tou fotkou si to podělal!Lovu zdar
31.3.2011 20:55 vložil Jaroslav Novák
Lovu dík pane Jiří,to není prezentace za každou cenu,ale takový srnci se každý den nestřílí,proto jsem se chtěl s vámi podělit o radost.Já ji měl potom zkaženou,z těch fotek co nevyšli.Myslivosti zdar!
31.3.2011 20:52 vložil Jaroslav Novák
Nemyslivecké veřejnosti a panu Miroslavovi omluva,srnec byl těsně před stahováním,ale i to myslivci dělají (ve visu to jde lépe)někdo tomu říká červená práce.
31.3.2011 20:51 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar,dobrá trofej...
31.3.2011 20:41 vložil Jaroslav Novák
Lovu dík pane Jiří,to není prezentace za každou cenu,ale takový srnci se každý den nestřílí,proto jsem se chtěl s vámi podělit o radost.Já ji měl potom zkaženou,z těch fotek co nevyšli.Myslivosti zdar!
31.3.2011 20:41 vložil Miroslav Milata
Pane Novák detail trofeje se dá znázornit i jinak.Uvědomte si ,že tyto stránky navštěvuje i nemyslivecká veřejnost.
31.3.2011 20:36 vložil Jiří Lengyel,starší
Než jsem to dopsal,pan Novák napsal vysvětlující komentář.Pane Novák,to vše se může stát,nebudu pak prezentovat takovou fotku za každou cenu.Přesto Vám přeji k tak dobrému srnci Lovu zdar.
31.3.2011 20:26 vložil Jiří Lengyel,starší
Co to je??Je vidět,že se pan Novák ještě zdaleka nepoučil,jak se má ulovená zvěř prezentovat pro mysliveckou veřejnost.Ta příroda kolem,srnec jak na porážce,prostě hrůza.(Přitom dobrá trofej...)
31.3.2011 20:26 vložil Jaroslav Novák
Srnec obdržel veškeré myslivecké pocty,ta fotka je ve visu,protože jsem chtěl znázornit detail zahnuté lodyhy,ale bohužel z filmu je to jediná fotka,která mi vyšla a zůstala.
31.3.2011 20:12 vložil Miroslav Milata
Opět jedna ,,úžasná´´ prezentace ulovené srnčí zvěře.Palec dolů .Ale trofej dobrá

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.