17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
vloženo: 30.9.2017 17:02
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

Raritka z Maďarska
Raritka z Maďarska
vloženo: 21.6.2012 10:28
autor: Vojtěch Bednařík

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:23
autor: Stanislav Satoria

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

***

vložil: Jaroslav Vlosovský
vloženo: 21.5.2014 05:48
zobrazeno: 1904x
hodnocení: 31 hlasů



Komentáře:

23.5.2014 12:10 vložil M.V.
ty sám víš moc dobře jakej jsi a co umíš napsat,já se tady o tom nemusím rozepisovat.. a asi to ani nikoho nezajímá...
23.5.2014 12:08 vložil Jaroslav Vlosovský
DOKONALEJ MĚ NAZÝVÁŠ TY. Jinak se neboj a pochlub se co jsem ti napsal do pošty.
23.5.2014 08:35 vložil M.V.
JARDO DOKONALEJ JAKO VŽDY... umíš se z toho vždy tka hezky vykroutit.Ještě že já se tady nemám za potřebí chlubit co jsi mi ty psal do pošty... To by jsi taky v duchu tradic nebyl ten dokonalej...
23.5.2014 07:54 vložil Jaroslav Vlosovský
Petro zásoby nedošly,naopak. Mám zvěřinku ještě v mrazáku u kamaráda..:-)). Ale vzal jsem si k srdci milé slova Milana Veverky kterými mě spolu s bratrem častoval v duchu … senilní dědek…jdi se zahrabat…pořád žereš…vypadáš jako prase….prostě samé slušné povzbudivé, v duchu mysliveckých tradic. Milane je dobře že se tím chlubíš a neomlouvej se,že si to musel napsat tak ostře. Vždyť neslušnost,netolerance,neúcta tím,že já jsem zhubnul,se ti určitě nestaly cizími pojmy.
22.5.2014 21:19 vložil petra
To asi Jardovi došly zásoby v mrazáku ale jinak šikula,to ted budou toulky přírodou.
22.5.2014 15:40 vložil marie stanikova
..zítra přidám zdravý recept,dnes mám již limit 3 foto naplněn..
22.5.2014 11:36 vložil Petra Štěpánková
Velká pochvala za vůli. Jsem si opravdu nebyla jistá, že jste to vy. 1***
22.5.2014 10:34 vložil M.V.
Jardo je vidět že sis má slova vzal k srdci,no necítíš se teď líp?? vidíš že ten život není jen o jídle.. škoda jen že jsem ti to musel napsat před tím tak ostře než ti to došlo.. :-))
22.5.2014 07:11 vložil Jaroslav Vlosovský
Milane tvůj údiv byl zcela zjevný a nebyl si sám. Takže se podívám i na ta místa nad Plakánkem,nebo i jinde,kam předtím byl přistup z technických důvodů nemožný...:-))
21.5.2014 23:07 vložil Milan Ječný
Michale,já jsem nevěřil vlastním očím.Jarda jak "klučík po vojně".Jen aby to s tím hubnutím nepřepísk.
21.5.2014 19:12 vložil Lubomír Prokeš
1****
21.5.2014 17:56 vložil Kanina Lubomír
1**
21.5.2014 16:48 vložil Michael Brož
Jardo jsi to ty? :)))
21.5.2014 10:32 vložil Miroslav Franěk
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.