17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen 200,6 bodů CIC
Jelen 200,6 bodů CIC
vloženo: 27.1.2013 11:32
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Raritka
Raritka
vloženo: 29.5.2012 17:42
autor: Miroslav Horák

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243699 fotek (5 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363125 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letosni třetí :)

vložil: Kuba
vloženo: 10.6.2015 20:19
zobrazeno: 3699x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

9.7.2015 19:01 vložil František Kaminský
každej jezdí autem až pod posed a většina střílí z auta už vás vídím jak nesete srnce na zádech ale to je jedno každej ma silný řeeči a dela to uplně jinak čest seniorum to jsou páni myslivci ale je to na každem myslivci jak se prezentuje lovu zdar huntre.
7.7.2015 21:26 vložil František Kaminský
lovu zdar
7.7.2015 21:25 vložil František Kaminský
huntře příště ho tahni za koule snad se jim to bude líbit.
7.7.2015 21:22 vložil František Kaminský
debilove
7.7.2015 21:21 vložil František Kaminský
nevim co tady řešite pani pitlaci jestli se vám to nelíby tak se na to nedívejte ne
27.6.2015 05:35 vložil dakslkopov
DEBIL !!!!!!!!
16.6.2015 06:39 vložil Kuba
Karel Kosak ty jsi kecka vid :) nech tech vtipku :) zajimalo by me co tady ze sebe delas ty :D
15.6.2015 13:27 vložil Kuba
Vy starý nimrodi hrozně by mě zajimalo jak tu myslivost provadíte jestli zkoumate jedinej deatail na fotkach a pisete k tomu stupidni komentare a nalovite bez tak houby.. Josefe Hanzliku jdi do prdele lovim dvacet kusu srnci zvere za rok nemuzu za to ze zavidis..
15.6.2015 13:18 vložil Kuba
Vy starý nimrodi hrozně by mě zajimalo jak tu myslivost provadíte jestli zkoumate jedinej deatail na fotkach a pisete k tomu stupidni komentare a nalovite bez tak houby.. Josefe Hanzliku jdi do prdele lovim dvacet kusu srnci zvere za rok nemuzu za to ze zavidis..
15.6.2015 13:11 vložil Kuba
Vy starý nimrodi hrozně by mě zajimalo jak tu myslivost provadíte jestli zkoumate jedinej deatail na fotkach a pisete k tomu stupidni komentare a nalovite bez tak houby.. Josefe Hanzliku jdi do prdele lovim dvacet kusu srnci zvere za rok nemuzu za to ze zavidis..
14.6.2015 07:45 vložil dakslkopov
Naše mládež.Pepo-dobře jsi to napsal.
12.6.2015 20:41 vložil Lubomír Černý
Lovu zdar,ale Josef má pravdu.Cožpak se takhle nosí srnec?
12.6.2015 10:44 vložil Josef Hanzlík
Dřeš ho,jak kus hadru.Svázán do kozelce a nesen je prezentován s úctou.To ale pochopíš,až Ti bude stačit jeden za rok.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.