17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec z Bíle Vody
Srnec z Bíle Vody
vloženo: 8.2.2014 17:05
autor: Martin Žák

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

rys
rys
vloženo: 6.2.2019 15:51
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Husy velké a polní pod Lanžhotem

Porušil jsem svůj slib, ale několik přátel si přeje, abych se vrátil a hlavně starý bukový pařez Jirky Rajse(16.1.2019).Tak rubrika "historie" ožije.Taky mne inspiroval Míra Franěk.
vložil: Jiří Netík
vloženo: 17.2.2019 18:49
zobrazeno: 1603x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

27.2.2019 11:21 vložil Martin Šenfa
Skvěle! Jsem moc rád, že jste zpátky!
18.2.2019 21:48 vložil Jiří Netík
Jirko, Tvůj pařez mne přesvědčil.Tož su tu.
18.2.2019 19:41 vložil jiri rajs
I já se přidám a píši...ztracený syn se nám vrátil a proto přichystejme velikou hostinu.Dobrých kuchařů máme na stránkách dost.Jiří ,já věděl,že to nevydržíš,protože,to ,co člověka baví a drží ho to při životě,toho nikdy nenechá.1****
18.2.2019 15:34 vložil Vlasta Szo"keová
1****
18.2.2019 14:38 vložil Jiří Wenzl
Jirko, mně bude stačit, když budeš vypisovat tady ;-). Snad jsi pochopil, že jsi svým "slibem" trestal nikoli admina, nýbrž nás, co tvé příspěvky bedlivě sledujeme.
18.2.2019 14:22 vložil Jiří Netík
Jirko když bych náhodou strašil, tak mne zastřel! Vypíšu Ti povolenku k lovu.
18.2.2019 13:56 vložil Jiří Wenzl
Jirko, tobě byl určen citát Miloše Zemana, z něhož vyplývá, že blbec bys byl pouze tehdy, kdybys nezměnil názor. To další jsou moje úvahy, jak vidím svoji zdejší situaci. Já věděl, že svůj slib nemůžeš dodržet - jedině, že bys - nedejbože - umřel. Vždyť myslivost (a lesnictví) je náplní tvého života. Tak doufám, že už nás příště nebudeš strašit svými odchody.
18.2.2019 12:28 vložil Jiří Netík
Jirko, podle Tebe jsu blbec?! Asi jo, už teď mně mrzí, že jsem se vrátil.Když mně Admin smazal přání k velikonocím (foto, které všichni obdivovali), překousl jsem to. I mezi myslivci se najdou "suchaři"- měl na to právo, je to jeho web.Když mně smazal další, tak jo, ale sv . Huberty(3) to už bylo na mne moc! Držím se rad Jirky Rajse. Kdybych sem nechodil rád tak to neudělám.
17.2.2019 23:38 vložil Jiří Wenzl
Tady je na místě oblíbený citát Miloše Zemana "Jedině blbec nemění své názory". Proto já NIKDY nebudu oznamovat, že tu končím, dokonce ani kdybych cítil smrt na jazyku. Kdybych přežil, připadal bych si jako blbec. V tichosti zmizím...tak jako kdysi zmizel nepřehlédnutelný kritik pan Lengyel (dodnes ho mám v přátelích). Ale k věci : Při pohledu na husy velké si vždy vzpomenu na jejich unikátní hnízdiště na hlavatých vrbách v zaniklém lužním lese pod Pálavou. Tam jsem měl možnost zjistit, jak plachý je to pták.
17.2.2019 22:34 vložil marie stanikova
1++++
17.2.2019 18:58 vložil Jindřiška Padalíková
Tož tě tu vítáme a těšíme se na tvé krásné fotky a skvělé komentáře ! Často husy vidím a slyším nad městem, lítají na lednické rybníky.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.