17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 3.   17.10.2019
Podhorský král. č. 3. 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:50
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

Keď Diana praje.
Keď Diana praje.
vloženo: 10.7.2014 16:15
autor: Jan Chlpáň

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 18.4.2014 17:54
autor: Marek Drha

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

a je to tu !
a je to tu !
vloženo: 23.9.2016 13:15
autor: pali1

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362854 hlasování fotek (58 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Moje letošní pětka

Tak jsem zvědavý, jak se po tom průběrném odlovu zvedne kvalita srnců :-)
vložil: Martin Mati
vloženo: 3.7.2011 13:56
zobrazeno: 3813x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

4.7.2011 00:19 vložil Martin Mati
S lovem srnčího je to u nás asi tak jako téměř všude, na srnce si ještě pár lidí zajde a občas i něco odloví, srnčata poslední dva roky lovím většinou jen já no a srn se odloví opravdu minimum. Snažím se ten lov srn trošku zvednout, když člověk chodí hodně často do lesa, tak není takový problém odlovit správné kusy holé, ale i tak se na potřebné počty stejně nedostaneme. A po formální stránce nám plán splní přejeté kusy. No všichni víme jak to funguje a co je třeba dělat pro zlepšení kvality srnčí zvěře, můj komentář k fotce měl být spíše takovým povzdechnutím, ale někdy se s tím vším začít musí :-)
3.7.2011 19:57 vložil Stanislav Formánek
Před 3Oroky jsem slyšel na oresní přehlídce od prof.Lochmana až ty knoflikáře vystřílíme tak budeme mít jen pěkné trofeje a není a a nebude tomu tak,ale má to víc faktorů a to by bylo na delší povídání.Každopádně LOVU ZDAR!
3.7.2011 18:49 vložil Jiří Fof
Lovu zdar. Souhlas s předešlými příspěvky.
3.7.2011 18:19 vložil Martin Mati
Lovu dík. Schválně jsem to tady napsal pro rozšíření diskuze. Každopádně s vámi souhlasím, srnčata zde lovím myslím že intenzivně a správně jen lov srn zatím není dostatečný. Tihle srnci určitě nepocházejí z vyloženě slabých srnčat (až na toho v pravo nahoře), odlovil jsem daleko více mnohem slabších, ale i přesto je těchto průběrných ročků opravdu hodně.
3.7.2011 16:35 vložil Radek Przybyla
Vidíš to místo těch tvých "králikovitých" srnčat bys měl asi lovit něco většího =). Jinak LOVU ZDAR!!!
3.7.2011 16:18 vložil Zdeněk Auerswald
omlouvám se - srnčat
3.7.2011 16:17 vložil Zdeněk Auerswald
zřejmě se nevěnujete průběrnémů odstřelu srnat
3.7.2011 15:44 vložil Jiří Lengyel,starší
To by jste chtěl příliš,paličkáře jste si sami "vypěstovali".Lovu zdar
3.7.2011 14:05 vložil Milan Jirmann
Nezvedne, bude to pořád stejné. LOVU ZDAR!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.