17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Cíl chovu III. - Ze života jednoho srnce
Cíl chovu III. - Ze života jednoho srnce
vloženo: 12.8.2015 15:58
autor: Jiří Novák KL

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

Brno Super
Brno Super
vloženo: 27.2.2012 21:59
autor: Trlifaj Vladimír

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (0 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761007 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362980 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když Tě bordík chce překvapit

Po příjezdu z Vysočiny Alma se zájmen ověřovala ulovenou kunu. Další den dopoledne mě čekala u břečťanu se svou ulovenou kunou. Ta její tam chodila na ptáky a tak si na ni Alma počkala. Zřejmě mě chtěla dokázat, že ve více než 11 letech stále ještě nepatří do starého železa.
vložil: František Mlčoch
vloženo: 27.2.2025 21:38
zobrazeno: 20542x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

6.3.2025 16:25 vložil František Mlčoch
Zbyněk Dvořák- Alma je větší po otci, je ve 12 poli a je vykastrovaná. Dostává spec. granule pro starší a kastrované psy. Je chovaná venku a tak je zarostlá. Toť vše.
1.3.2025 22:22 vložil Drahoš Hikl
Šikulka.
1.3.2025 19:32 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar i Almě.
1.3.2025 15:22 vložil Zbyněk Dvořák
Ten pes je dobře překrmený…
1.3.2025 12:05 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar. Je to tak Milane, máš recht!
1.3.2025 00:26 vložil Milan Dejda
Franto,ta fena ti nemusí nic dokazovat to víš sám moc dobře. Je to lovec a tak to zůstane. Můj jezevčík v 16 ti letech vypakoval lišku z nory takovým fofrem,že sem byl rád,že sem ji na 2hou ránu trefil,a byl tak šťastný( jezevčík) že se mazlil až do rána.buď rád,že má chuť makat
1.3.2025 00:26 vložil Milan Dejda
Franto,ta fena ti nemusí nic dokazovat to víš sám moc dobře. Je to lovec a tak to zůstane. Můj jezevčík v 16 ti letech vypakoval lišku z nory takovým fofrem,že sem byl rád,že sem ji na 2hou ránu trefil,a byl tak šťastný( jezevčík) že se mazlil až do rána.buď rád,že má chuť makat
1.3.2025 00:25 vložil Milan Dejda
Franto,ta fena ti nemusí nic dokazovat to víš sám moc dobře. Je to lovec a tak to zůstane. Můj jezevčík v 16 ti letech vypakoval lišku z nory takovým fofrem,že sem byl rád,že sem ji na 2hou ránu trefil,a byl tak šťastný( jezevčík) že se mazlil až do rána.buď rád,že má chuť makat
1.3.2025 00:25 vložil Milan Dejda
Franto,ta fena ti nemusí nic dokazovat to víš sám moc dobře. Je to lovec a tak to zůstane. Můj jezevčík v 16 ti letech vypakoval lišku z nory takovým fofrem,že sem byl rád,že sem ji na 2hou ránu trefil,a byl tak šťastný( jezevčík) že se mazlil až do rána.buď rád,že má chuť makat
28.2.2025 06:07 vložil štefan
Je už skušená jak gazda.
27.2.2025 22:29 vložil Karel Chalupník, MVDr.
Blahopřeju, Františku ! Karel.
27.2.2025 22:04 vložil Milan Jirmann
Šikovná. LOVU ZDAR!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.