17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vychozený BOJOVNÍK
Vychozený BOJOVNÍK
vloženo: 15.12.2017 11:18
autor: Jaroslav Klemsa

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Letitá trofej (1924)
Letitá trofej (1924)
vloženo: 14.2.2020 09:20
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Strom je můj.
Strom je můj.
vloženo: 6.3.2015 08:33
autor: Děda z lesa

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Bachyňka lončák - moje první


Včera večer jsem se vydal již po 17hodině na své oblíbené místo, nad políčko stojící kukuřice, někdy po 18 hodině jsem zaznamenal pohyb v kukuřici asi 18:45 z kukuřice vytáhl rudl černé, vzhledem k tomu ,že nepoužívám žádnou baterku tak jsem mezi asi 20kusy hledal menší kus který ne a ne se zastavit, neustále se opakující do kukuřice a zpět, najednou mám jeden z kusů před bodem asi na 80metrů napínáček, rána s úderem o zvěř.
Po vykouření povinné cigarety scházím z haldy směrem k nástřelu kde asi 15metrů od nástřelu zhásíná bachyňka -lončák. Vše si promítám znovu a uvědomuji si ,že na stejném místě jsem ulovil svého prvního srnce.Děkuji patronům myslivosti za další nevšední myslivecký zážitek.
vložil: Radek Slanina
vloženo: 18.10.2013 08:44
zobrazeno: 4375x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

22.10.2013 13:03 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
20.10.2013 10:33 vložil Blanka Klatovská
LOvu zdar.
19.10.2013 18:26 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
19.10.2013 06:31 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
18.10.2013 20:59 vložil Roman Poštulka
Lovu zdar!
18.10.2013 20:46 vložil Václav Cibulka
Lovu Zdar !
18.10.2013 20:43 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
18.10.2013 20:18 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
18.10.2013 18:43 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar k prvnímu.Myslím,že Nikon Monarch je slušný koukání :-)
18.10.2013 12:42 vložil Petr Gogolka
Lovu zdar!
18.10.2013 11:56 vložil Radek Slanina
Aleš Pastorek- já to myslel v dobrém ,že se mi baterky a pod. nějak osobně příčí a u nás v honitbě nepatří černá k přemnoženým. myslím si ,že optiku mám slušnou Nikon Monarch.
18.10.2013 11:51 vložil Aleš Pastorek
Lovu Zdar k tvému prvnímu.........Jenom mám skromný dotaz, k čemu by jsi měl včera v 18:45 používat baterku?? Měsíc svítil, jak rybí oko a navíc je v tuto dobu ještě šero. Pokud by jsi na ně "bliknul", stejně by ti utekli......Vykašli se na celé slavné baterky, pořiď si pořádný puškohled a budeš lovit i bez měsíčku a s čistým svědomím.......Aleš Pastorek
18.10.2013 11:47 vložil Kamil Plíšek
"Lovu zdar!" k prvnímu!
18.10.2013 11:44 vložil Ondřej Giecek
Lovu zdar! Tak se zadařilo :-).
18.10.2013 10:38 vložil Daniel Donaťák
Lovu zdar !
18.10.2013 09:35 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
18.10.2013 09:13 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!
18.10.2013 09:12 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!
18.10.2013 09:08 vložil H.J.
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.