17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vzpomínka pár let zpátky
Vzpomínka pár let zpátky
vloženo: 29.11.2012 18:14
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

PÉŤŮV RARIŤÁK.
PÉŤŮV RARIŤÁK.
vloženo: 2.10.2015 04:11
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
vloženo: 25.4.2019 11:52
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Setkání s daňky

Je podzim, pole jsou holá a začínáme se intenzivně věnovat lovu veškeré spárkaté zvěře. I já tak činím a při návratu z ranní neúspěšné čekané potkávám tyto daňky. Nakonec to tedy je pro mě úspěšná čekaná, i když jsem nic neulovil...
vložil: Martin Vojtěch
vloženo: 15.10.2013 09:01
zobrazeno: 2073x
hodnocení: 42 hlasů



Komentáře:

18.10.2013 18:58 vložil Petr Křikava
Také mohu potvrdit že všechny fotky prezentované Martinem jsou z volnosti z našeho revíru
16.10.2013 22:58 vložil Ladislav Michek
Mohu potvrdit všechny fotky jsou z volnosti našeho revíru ,o fotky v zajetí u něj nepřipadají v úvahu.
16.10.2013 06:45 vložil Josef Vršan
1**
16.10.2013 05:51 vložil František Antl
Pěkný
15.10.2013 22:20 vložil Martin Vojtěch
Děkuji za pochvalu pane Lengyel! Tato fotka je pořízená na poli, které je po zemědělské přípravě. V pozadí je vidět les. Měl jsem štěstí, protože když jsem se vracel podél lesa, daňci vyběhli z přilehlé houštiny na holé pole ( snad je někdo zradil? ) a mířili přímo ke mně. Světla byl už opravdu velký dostatek a vzdálenost velmi malá - cca 25 metrů. Mohu Vám poslat více fotografií na kterých je zřejmé, že jde o volnou přírodu na e-mail, pokud mi ho hodíte do zprávičky, není to problém .... Samozřejmě je rád pošlu každému, kdo by pochyboval. Ale jak říkám, svědomí mám čisté a mé fotky jsou vždy jen a jen z volné přírody. Svědomí by mi nedalo, abych se zde pokoušel někoho obelhávat fotkami ze zajetí atd.
15.10.2013 21:09 vložil Jiří Lengyel,starší
Určitě Martine,jistě stačí,ale Tvoje fotka je tak dokonalá,že se otázka fotografie v zajetí přímo nabízí,i tak by byla vynikající....Vidím-li fotografii zvěře na vypasené louce,téměř oranici prezentovat fotku jako z volnosti,je,mírně řečeno podvod na nás přihlížejících.....
15.10.2013 21:02 vložil Jiří Kindl
Hezká fotka...
15.10.2013 20:14 vložil Václav Boxan
1*
15.10.2013 18:11 vložil Martin Vojtěch
Ano pane Lengyel, jednoznačně z volnosti. Veškeré mé fotografie pochází z volnosti a to přímo z našeho revíru. Bez problémů to můžou potvrdit uživatelé, kteří mně znají a ví, v jakém revíru působím. Jsme součástí, dá se říci dokonce centrem daňčí oblasti. Mohu se zeptat jak jste myslel také? Povšiml jsem si, že se tu v soutěži objevila minulý týden fotka jelena, který podle mně nepochází z volnosti, ale to mi nepřísluší hodnotit. V tomto směru mám svědomí čisté. Snad má odpověď je dostačující. Martin
15.10.2013 15:51 vložil Jiří Lengyel,starší
Také z volnosti?
15.10.2013 12:34 vložil Lumír Matějka
1**
15.10.2013 10:32 vložil Jiří Janda
Kráása !!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.