17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Nezapomenutelné ráno
Nezapomenutelné ráno
vloženo: 24.7.2020 20:46
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363107 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MS Lešany

To není hledání pokladu, ale norování jezevce a pak následné úspěšné vykopávání "zazděného" psa.
vložil: Jaroslav PLATIL
vloženo: 25.2.2014 21:42
zobrazeno: 4054x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

27.2.2014 20:30 vložil Pavel Procházka
Kdo nekopal psa neví o čem je řeč. Jinak když má kamarád psa v noře volá pořád ty samé kamarády.
26.2.2014 23:11 vložil Jaroslav PLATIL
Lovit jezevce s baterkou, nebo nočním viděním se nám dost příčí a zatím ho nikdo z nás nepoužívá. A myslím, že dosud není povolené. Jezevec za světla u nás moc nevylézá. U vás je to asi jiné. Není větší radost pro chovatele norníků a pro hospodáře MS, když se sejde parta dobrých chlapů a jde se norovat. Nikdy nejsme jistí, zda bude v noře jezevec nebo liška. Pod zem totiž nikdo nevidí. Myslím, že u nás nikdo hladový není a lišky ani jezevce nejíme, ale i norování je jeden ze způsobu lovu škodné zvěře. Rádi si necháme poradit, kým je nora obsazená. Již se nám stalo ve dvou případech, že nory o 3 vsucích byly obsazeny jak jezevcem, tak i liškou s jejich následným ulovením. Kdo ještě nenoroval a nekopal, tak nikdy norovat nebyl a pak může takto rýpat do mysliveckých příběhů.
26.2.2014 20:25 vložil Jaromir Vávra
Mám jezevčíka, kterého mám rád a se kterým každý rok "udělám" jezevce a pár lišek v umělých norách a nikdy bych ho nepustil za jezevcem do přírodní nory. To může udělat jen...velmi nezodpovědný, nebo velmi hladový myslivec :(
26.2.2014 15:22 vložil bohuslav šeda
Jiří asi tak máte pravdu oba.
26.2.2014 14:16 vložil Ondřej Zahradník
Tak ono by stačilo jestli norujete často koupit lokátor.
26.2.2014 10:39 vložil Jiří Lengyel,starší
Také dost dobře nechápu,proč v potu tváře kopete dva metry abyste zachránili pejska,když můžete jezevce ulovit snadno čekáním u nory.....
26.2.2014 09:45 vložil Vošicky Josef
Jak říkám já "černé uhlí nebylo ale hnědé už jsme viděli".
25.2.2014 22:20 vložil jirka hanys
Nepustí ho tam Bohušu.Raději si u nory počkám.
25.2.2014 22:13 vložil bohuslav šeda
No to jste si mákli ale co pro psa neuděláš.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.