17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Svatohubertský z Bílé
Svatohubertský z Bílé
vloženo: 23.10.2017 19:03
autor: Jaruška

úlovky (svět)

Sibiř
Sibiř
vloženo: 1.9.2017 20:46
autor: František Strnad

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

Stephen Grants Patent ,2
Stephen Grants Patent ,2
vloženo: 9.5.2013 21:29
autor: František Mlčoch

fotopast


''Modelka'' :)
vloženo: 14.9.2012 20:45
autor: Petr Hudeček

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243719 fotek (16 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761032 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363241 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letos naposledy...2

vložil: Erika Doležalová
vloženo: 29.9.2011 12:06
zobrazeno: 3935x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

12.10.2011 19:29 vložil Radim Knot
Eriko, Lovu zdar!
30.9.2011 14:21 vložil crlikk
Gratulace a Lovu zdar!!!
30.9.2011 09:40 vložil René Vrbický
Lovu zdar.
30.9.2011 09:38 vložil jiří marek
Eriko,lovu zdar!
30.9.2011 08:40 vložil Erika Doležalová
Pavle a Mirku, já vím, je to tradice a tato je (bohužel) snad jediná, kterou vědomě porušuji. Klobouk nenosím (kromě společných lovů), protože ho tak nějak na hlavě prostě nesnesu - potím se pod ním, cucká mi to vlasy, překáží mi, asi je to o zvyku a mě se nějak zvyknout nedaří. Budu muset pro příště zabojovat :-) Lovu zdar.
29.9.2011 21:57 vložil Pavel Sedlický
Lovu Zdar.Buďte ráda,že nejste muž,to by Vás pak zdejší rozcupovali,že nemáte klobouk atd,jak je zde denní chléb některých rádoby myslivců.
29.9.2011 20:52 vložil Petr Rolinc
Upřímné LOVU ZDAR!!!
29.9.2011 20:29 vložil petr vesely
LOVU ZDAR!
29.9.2011 20:23 vložil Erika Doležalová
Kolegové, Lovu zdar. Lubomíre, radost je veliká, srnce jsem obeznala začátkem května, třikrát ho měla v kříži a třikrát "pustila" :-) Jaroslave Nov., "naposledy" proto, že byl uloven 28. září, tudíž můj letošní poslední srnec. (psala jsem to v textu, byla to moje poslední vycházka za srnci, přestože ještě zbývá jeden den, srnce už lovit nebudu) Jaroslave Sch., ano, je to silný vidlák III. věkové třídy.
29.9.2011 19:54 vložil Miroslav Slanina
Lovu zdar
29.9.2011 19:02 vložil Jiří Hubka
Lovu zdar !! A pozdravuje Jirka
29.9.2011 18:21 vložil Jaroslav Novotný
ERIKO,LOVU ZDAR,ALE PROČ NAPOSLEDY?TO MI NEJDE DO HLAVY.
29.9.2011 17:34 vložil Tónek
Lovu zdar.
29.9.2011 16:32 vložil Josef Langmajer
Velké a upřímné Lovu zdar!!!!
29.9.2011 15:16 vložil Jan Bachratý
lovu zdar,pěkně napsané.1*
29.9.2011 14:53 vložil Lubomír Stejskal
1* Lovu zdar! Z výrazu na fotce je znát upřímná radost z úlovku! :-)))
29.9.2011 14:52 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar...1*
29.9.2011 14:52 vložil Vojtěch Krátký
Lovu zdar!!
29.9.2011 13:58 vložil Vojtěch Molnár
Upřímné Lovu Zdar!
29.9.2011 13:01 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
29.9.2011 12:15 vložil Petr Fuks
Lovu zdar. A pozdravujte Jaromíra:-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.