17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Medzi dvomi rivalmi
Medzi dvomi rivalmi
vloženo: 23.9.2018 10:55
autor: Igor Vašek

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760977 komentářů fotek (6 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362811 hlasování fotek (15 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Ještě by se na lavičku nějaký vešel !?

vložil: Petr Samek
vloženo: 6.2.2014 20:46
zobrazeno: 1406x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

9.2.2014 10:40 vložil Petr Samek
Amálka je úplně vpravo !
8.2.2014 22:18 vložil Petr Samek ml.
Amálka je druhá zprava??
8.2.2014 20:37 vložil vaclav andrle
Pane Konečný, Vaše reakce na obrázek, kde leží psi na lavičce, je myslím nepatřičná. Tyto stránky čtou lidé, kterým příroda a všechno, co k ní patří, dělá život hezčím.Pes neodmyslitelně k myslivosti patří,a protože jste na tyto stránky " zabrousil ", dalo by se předpokládat, že máte myslivost rád. A ať koukám sebepozorněji, nevím, kde jsou psi špinaví a mokří. Pokud vidíte v této fotce " všeobecnou neúctu ke společenským pravidlům a zvrácené životní hodnoty " lituji Vás.
7.2.2014 20:26 vložil Skrofa
Podle toho, co tu pan Konečný již kolikrát o psech dokázal napsat, bych řekl, že žádného psa mít nebude. Jednou tu někomu napsal, jako reakci nad ztrátou psa, ať z toho nedělá vědu, že to byl "jen pes".
7.2.2014 19:21 vložil Tereza Heráková
Ale vešel by se tam ještě :)!Krásní chlupáči!
7.2.2014 15:27 vložil Jarek 7X64
jsou nádherní 1***
7.2.2014 15:16 vložil Petr Samek
Pane Konečný, nevím podle čeho posuzujete, že psi jsou špinaví a mokří, pravděpodobně podle svých psů ! Těm mým se ale dostavá dostatečná a láskyplná péče a řekl bych, že někteří lidé smrdí víc jak moji psi ! Apropo, nechcete nám zaslat pár fotek toho, jak to vypadá u Vás doma nebo v kotci Vašeho psa ? Ve svém profilu jste se zatím moc neodkryl !
7.2.2014 13:24 vložil Jan Sobol
štajeračka šla z chalupy? Dobře jste udělal, jsou s nima jen problémy.
7.2.2014 11:51 vložil Ondřej Barhoň
Určitě ještě po jednom na každou stranu :-) psi jsou evidentně čistý a ani dvacet bordíků by tu lavičku nezničilo jako to dokážou lidi...
7.2.2014 09:15 vložil Daniel Vyoral
Určitě nějakej bulík, který by si z bordíků udělal deku :)
6.2.2014 21:33 vložil František Mlčoch
1*!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.