17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Neoddělitelné
Neoddělitelné
vloženo: 15.3.2018 08:51
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Že by chrutí ?
Že by chrutí ?
vloženo: 6.2.2015 08:50
autor: Děda z lesa

zbraně

Brno Effect - úprava pažby
Brno Effect - úprava pažby
vloženo: 1.5.2018 07:34
autor: jirka krbeček

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec III v.t.

Uloven 29.5.11 v 20:50h ZH 124 ráže 7*57R SPCE SB. Foto není moc kvalitní foceno mobilem těsně po ulovení. Srnce jsem i přes jeho velkou obezřetnost našoulal na cca 30m, po ráně na vysokou komoru zůstal v ohni. Věk 5 let.
vložil: Pilch Ladislav
vloženo: 31.5.2011 21:32
zobrazeno: 6231x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

5.6.2011 19:49 vložil MilaR8
Je to krásný srnec, nemáčkl bych na něj. Lovu zdar k úlovku.
2.6.2011 20:57 vložil Miroslav Franěk
Takoví kapitální srnci se mají lovit nejdříve tak o říji ,a spíše až po říji , v květnu lovit takové srnce je myslivecký hřích! To je můj osobní názor.
1.6.2011 19:33 vložil Pilch Ladislav
Lovcuv dík. A všem rovněž dík za připomínky a diskusi kterou jsete u tohoto kusu (fota) přednesli a to ať v kritickém či přejícím duchu. Názory Vás všech jsou poučné a jistě i zámyšlení hodné. Na těchto stránkách jsem často, ale málo kdy se přopojuji ke komentáři či kritice, jelikož za kus je odpovědný jen jeden člověk a to myslivec(lovec). Tento kus je jistě dobrý, ale jak jsem již psal, v dané lokalitě jej má kdo nahradit a to i jeho potomci, kteří docílí v budoucnu jistě dobré kvality. Své geny by byl schopen předat třeba i ve svých 8 létech, ale to by ho už možná nikdy nikdo ani okem nezahlédl. Ještě jednou všem díky a hodnoty trofeje jistě přidám k fotu, kterou přidám na stránky trofeje. Pro Juraje Sukeníka a Vojtěcha Krátkého I.vt. 1-2r., II. vt. 3-4r., III. 5+.
1.6.2011 13:42 vložil juraj sukenik
velmi dobry srnec ale 3.v.t.je až 6 ročný alebo u vás je to inak?ak má 5 tak je chovny...
1.6.2011 12:19 vložil Agent
Lovu zdar! Opravdu dobra trofej. Kolik ma bodu? Nic si z toho nedelejte, strilel bych taky. Po riji by ste ho nenasel a pristi rok uz by byl odstrelovy, ale mozna by nenasadil takovou trofej. Obcas se musi strelit kus jehoz trofeji se muze sdruzeni/honitba pochlubit jako vysledkem sve prace.
1.6.2011 11:51 vložil Zbyněk Louda
Popřeji Lovu Zdar, ale doufám, že si uvědomujete, že jste zde ujel. Tento SRNEC ve svých 5-ti letech měl 100% ještě co říci v letošní říji a to, že jste ho ulovil takto brzy z vás v mých očích nedělá dobrého s svědomitého myslivce. Doufám, že máte alespoň svědomitého hospodáře (pokud jím nejste vy sám) a pořádně vám propere prádlo.
1.6.2011 11:21 vložil Ivan Procházka
Asi máte v revíru silných srnců hodně,když můžete takové lovit před ŘÍJÍ.Jinak ,LOVU ZDAR,.
1.6.2011 08:05 vložil Tomio
Srnec v nejlepších letech, uloven před říjí. To mi stačí. Lovu zdar
31.5.2011 22:12 vložil Jan Kitzberger
Lovu zdar, to je jako srnec mého kamaráda, kterého ulovil loni u mě.. Kdo ho viděl, řekl, že je to snad sibiřák..:) Jestli tam máte ještě lepší mladší srnce, tak klobouk dolů..!
31.5.2011 22:02 vložil Pilch Ladislav
Lovcuv dík. Jistě je ho škoda, ale v dané lokalitě jej zastoupí další srnci mladšího věku a velmi dobré kvality.
31.5.2011 21:52 vložil Vojtěch Bednařík
Lovu zdar Láďo, velice dobrý srnec..
31.5.2011 21:42 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!! Dobrý srnec
31.5.2011 21:38 vložil Filip Pětivlas
Tak tohohle už mi škoda přijde.. Ale už leží, tak lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.