17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní trofej daňka
Životní trofej daňka
vloženo: 21.10.2019 13:26
autor: JCH

úlovky (svět)

Splněný sen.
Splněný sen.
vloženo: 14.9.2015 08:36
autor: Martin Vaculík

trofeje

Kamarádův životní k jubileu
Kamarádův životní k jubileu
vloženo: 1.11.2017 08:56
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 24.1.2020 06:15
autor: Josef Vršan

zbraně

Zásobník na zápalky
Zásobník na zápalky
vloženo: 19.10.2020 18:56
autor: Jiří Netík

fotopast

niekoľko fotiek z rána.....3
niekoľko fotiek z rána.....3
vloženo: 9.12.2019 11:54
autor: pali1

myslivecké umění

Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
vloženo: 7.3.2018 15:50
autor: jirka krbeček
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761019 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363019 hlasování fotek (49 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

VČEREJŠÍ - LETOŠNÍ PRVNÍ

Tohoto srnce se mi podařilo ulovit včera večer okolo 20.30h. Věděl jsem o něm již dříve, ale jeho teritorium byla asi 15 hektarová louka okolo řeky Orlice. Louka je řádně zarostlá travou převážně srhou a psárkou, místy i ostřicí a poskytuje srnčí zvěři ochranu a klid. Již několikrát letos brzy ráno či večer jsou se pokoušel srnce ulovit, ale buď mě zradila tráva při šoulání, nebo mi srnce odehnal starší srnec atd. Až včera se na mě usmálo štěstí a po "indiánsku" se mi podařilo srnce ulovit. Bylo to krůček po krůčku, místy po čtyřech a v leže...pak vydržet ve strnulé poloze a odolávat silným náletům dotěrných komárů...až se mi podařilo dostat se asi na 35 metrů. Srnec se zrovna pastvil v místech s nižší travou, a tak se mi podařilo ulovit jej. Od příštího týdne bych se chtěl již věnovat "svatebnímu" srnci. Začátkem července si budu brát jednu krásnou a tolerantní slečnu a máme ve sdružení možnost ulovit si kus na svatbu a tak bych chtěl našim hostům trochu zpříjemnit svatební raut. Budu-li úspěšný rád se s Vámi podělím o lov "svatebního" srnce. Jednoho staršího srnce již vyhlédnutého mám. Tak uvidíme zda mi bude Diana nakloněna tak jako včera večer. Lovu zdar !!!
vložil: Martin Moravec
vloženo: 1.6.2011 07:30
zobrazeno: 3635x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

2.6.2011 07:28 vložil Martin Moravec
Milane i vy všichni přátelé myslivci, děkuji za Vaše přání... Jo jo máte pravdu tolerance ve vztahu je důležitá. A při našem krásném koníčku někdy dost dost důležitá...ranní vstávání na srnce ve 4h, popůlnoční příchod z dosledu atd. Díky Vám všem - M.
1.6.2011 23:46 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Přeju Vám hodně štěstí ,lásky a at partnerce ta tolerance vydrží!!!
1.6.2011 19:52 vložil Milan Flora
Lovu zdar!!! Jednička určitě na svíčkovou, nebo na řízky a starší každopádně na guláš. To bude perfektní raut svatební. Martine hodně štěstí na společné cestě životem a doufám, že tvoje nastávající se přispůsobí naší nádherné zálibě a že Tě v ní bude podporovat. Ještě hodně štěstí oběma. Přeje Milan z Vysočiny.
1.6.2011 19:38 vložil Martin Moravec
K Lovu díky Vám všem.
1.6.2011 15:47 vložil Roman Erban
lovu zdar,přeji mnoho štěstí
1.6.2011 12:57 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Zdar!
1.6.2011 09:44 vložil Fergus
Lovu Zdar a ať Vám to vyjde. :-)
1.6.2011 08:57 vložil Petr Volš
Lovu zdar, ať se daří i nadále!
1.6.2011 08:02 vložil Michal Filip
Lovu Zdar!!! Hezky popsán průběh lovu a srnce jste si určitě u našich patronů zasloužil.
1.6.2011 08:01 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar a samozřejmě také gratulace k blížícímu se sňatku :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.