17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
vloženo: 1.10.2019 20:31
autor: Bronislav Malinka

úlovky (svět)

Francie 2017
Francie 2017
vloženo: 6.8.2017 19:14
autor: chasse

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

Modelka :)
Modelka :)
vloženo: 9.2.2014 10:59
autor: Vojtěch Bednařík

myslivecké umění

Muflón
Muflón
vloženo: 8.2.2019 17:38
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první

Tohoto srce jsem slovil včera v 21.00hodin,mojí hloupou a špatně posazenou ranou jsem na první pokus srnci prostřelil nízko obě plecka,srnec značil pokleknutím na předek,rychle povstal a začal pomalu odbíhat,na nic jsem nečekal,přebil jsem,rychle jsem zeslezl z kazatelny a srnce doběhl a ranou na krk jsem mu skrátil mnou způsobené utrpení,můžu upřímně říct že jsem z toho neměl vůbec radost a do tří hodin do rána jsem nespal a pořád dokola jsem si vše v hlavě přemítal a snažil se přijít na to kde jsem udělal chybu. Srnec byl střelen kulobrokem ZH 7x57r náboji 11,2g. váha 15kg,věk 3-4 roky
vložil: Antonín Konvičný
vloženo: 27.6.2011 12:21
zobrazeno: 3714x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

28.6.2011 21:11 vložil Fergus
Lovu Zdar k prvnímu,,
28.6.2011 14:15 vložil Antonín Konvičný
Za kladný bod se omlouvám ,překlikl jsem se
28.6.2011 07:41 vložil Jiří Fof
Lovu zdar. Máš k tomu velmi dobrý přístup a to se cení.
27.6.2011 18:53 vložil Stanislav Lesk
Lovu Zdar !
27.6.2011 17:18 vložil Vojtěch Krátký
Lovu zdar !!
27.6.2011 17:07 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar k prvnímu.Ještě ,že byl dostřelen a netrpěl víc než bylo nutné.A každý z nás se ustřelil a ne jednou.A kdo říká,že ne tak .....
27.6.2011 15:20 vložil Ondřej Koubek
Lovu zdar. A to že se ti rána nepovedla, není poprvé. Holt nejsme neomylní a někdy se to nepovede jak by jsme chtěli.
27.6.2011 14:50 vložil Antonín Konvičný
omlouvám se všem za stranu a ten usměv ale na druhé straně byly dva výstřeli asi 8cm v pruměru velké tak sem nechtěl aby to vypadalo na té fotce hrozně,a ta rozříznutá sanice byla kvůli chrupu,omlouvám se za to,není to z mé strany žádná řezničina,ke zvěři a přírodě mám uctu,jen to bohužel nešlo lépe vyfotit.
27.6.2011 14:24 vložil Ivan Procházka
Trofej dobrá,LOVU ZDAR,.Ten úsměv se Ti fakt nepoved.
27.6.2011 13:01 vložil Josef Vršan
Lovu zdar- první je první, ale s tou prezentaci je to horší
27.6.2011 12:35 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar k prvnímu srnci! Srnec dobrý a ta rána, to se prostě zpočátku stane, než se vystřílíš. Hlavně že jsi srnce dostřelil. Jen je škoda že na této fotografii máš srnce na levém boku a i ta rozříznutá sanice nevypadá moc hezky. Je to předci tvůj první, tak si to chtělo dát více záležet.....

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.