17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Starý jelen ze Slovenska
Starý jelen ze Slovenska
vloženo: 3.10.2014 14:06
autor: Jiří Krupička

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:29
autor: Daniela Badayová

zbraně

Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
vloženo: 28.10.2019 19:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

....
....
vloženo: 19.7.2016 23:14
autor: Jindřich Mach

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dosled mému kamarádovi Ivanovi

vložil: Roman Šima
vloženo: 16.12.2011 12:57
zobrazeno: 5163x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

24.12.2011 15:15 vložil Ivan Šimon
Jinak, kluci zelený...zbraň je zbraň, je pravda celkem pěkná... ale PES A JEŠTĚ K TOMU DOBRÝ(rozuměj výborný) to je dar od bohyně lovu A GORA, to je ta křepelačka na fotce, ta má skutečně nevídané výsledky a to i díky svému pánovi, měl jsem křepeláky dva, pes ještě dožívá, je mu už 16 let, také to byli výborní psi, ale Gora myslím si ještě pánovi předvede mnohé překvapení.Mnoho zdaru s křepelačkou nejenom v roce 2012 přeji Romanovi a LOVU ZDAR všem Vám ostatním, kteří tuto stať čtete.
19.12.2011 12:44 vložil vlastimil koňařík
Lovu zdar, máš to tu moc pěkné
17.12.2011 23:07 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
17.12.2011 19:29 vložil Ivan Šimon
Kluci je to obojetnice Lověna Praha 8x57r.360/16x70...energeticky dostačující při myslivecké vzdálenosti...střelivo přebíjené, bez problémů, střelivo Impala zvažuji zakoupit letos na zkoušku.Lesu Lovu...
16.12.2011 16:22 vložil Josef Vršan
Lovu zdar -dobrá práce psa i vůdce
16.12.2011 15:08 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
16.12.2011 14:56 vložil Roman Šima
to ti nepovím, opravdu moje zbraň to není, ale Impala ji splňuje 100 %, to vím. Neřeknu ti ale opravdu jaké střelivo používá. Lesu a myslivosti zdar!!
16.12.2011 14:53 vložil Ladislav Dolíhal
A nevíš,jaké střelivo kamarád používá?Není to náhodou Impala?Cena se pohybuje okolo 120kč.Ta by měla parametry splňovat(snad jediná,ale to nevím jistě).
16.12.2011 14:11 vložil Roman Šima
Ladislave zákon tím porušuješ jen s nábojema SB!! Ty mají nedostačující energii, myslím okolo 1400 J. Mnoho jiných zbrojovek laboruje střelivo pro tuto ráži již nad 1500 J. Proto také střílí z této zbraně s nábojem za 100,- a používá ji vesměs na krátké vzdálenosti, na střelbu na větší vzdálenost má 8x68 S
16.12.2011 14:01 vložil Ladislav Dolíhal
A není náhodou s touto ráží zakázáno černou zvěř lovit,kvůli nedostatečné dopadové energii?
16.12.2011 13:27 vložil Roman Šima
Je to obojetnice, 9,3x72R/16.. zbraň je to super, je to osazený 7x50 meopta.. Jednu chvíli ji chtěl kamarád prodávat, myslím že cena i s optikou byla 45 000.. pokud by měl někdo zájem, není problém se pozeptat, zda je to atkuální ještě..
16.12.2011 13:17 vložil Filip Pětivlas
Lovu zdar! Vypadá to na pěknou zbraň. Co to je?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.