17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

 už je v Alpách zase klid
už je v Alpách zase klid
vloženo: 18.9.2020 09:04
autor: Antonin Mikulec

trofeje

srnec 2014
srnec 2014
vloženo: 23.5.2015 07:09
autor: Jiří Zoller

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu č.2
Milenky mého mysliveckého dědu č.2
vloženo: 3.4.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243694 fotek (14 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní přikrmování

Každý rok aspon jednou zapadnu, nic neobvyklého, většinou je to tam vzadu u lesa. Dnes jsem si říkal, že nechám auto uprostřed louky, at neriskuju a stejně jsem zapadl -) Lopata v zimě je povinná výbava, no nakonec nepomohla ani lopata, ani kobereček od spolujezdce a zpátky k lesu pro chvojí se mi nechtělo ... Možnost byla počkat na nějakého dobráka běžkaře, kterých okolo jezdilo dost, ale asi se mě báli, když mě z dálky viděli (to mám za to, že na ně vždycky nadávám a občas jim autem projedu stopu). A tak jediné co mě trochu víc naštvalo byla ta Dacia, protože když se ze spodu zam*dá čidlo, tak přestane fungovat 4x4 a hodí mi to chybu a jedu jen na 4x2 nebo co to je a to je s prominutím k hovnu, takže jsem neujel ani na rovině -) Ale jinak je krásný den a ted půjdu ještě na jeden výlet, asi běžkařský -)
vložil: Jiří
vloženo: 14.2.2021 13:17
zobrazeno: 2339x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

15.2.2021 09:55 vložil Jiří
Pneu mám ucházející bych řekl, ale fakt je problém to čidlo. Dokud funguje, tak mám zaplou 4x4 a jedu, ale pak stačí projet větší kaluž nebo na to nasbírat sníh a ukáže se mi chyba na displeji, přepne se to na 4x2 a už tam nic nepřepnu, jen hrabu a hrabu. Po vyjetí na cestu se čidlo asi za 2 minuty odblokovalo a zase jsem mohl fungovat -) A dělník je to opravdu dobrý v terénu, to souhlasím !
15.2.2021 09:37 vložil dakslkopov
No ono se taky střílelo lukem a šípem....hlavně si myslím,že celoroční pneu do pořádného sněhu jsou naprosto nevhodné.Tohle auto je neskutečný dělník v terénu,ale musí mít dobré pneu.To platí pro všechny vozy.
15.2.2021 08:50 vložil Karel B. Venzara
Jindřiška měla patrně na mysli saně tažené koňmi. I u nás za mého dětství byli k vidění. Jinak ale už tyto velké saně sloužily v té době spíše pro zábavu omladině, která na nich vyváděla "psí kusy" ...
14.2.2021 21:30 vložil Jan Horáček
Jo, časy se mění, pravda. Dříve se chodilo pěšky a krmení se vezlo na saních. Jak praví Jindřiška. Taky auta byla jiná. Záběr na druhou nápravu se řadil ručně a bylo... A taková auta ještě jezdí. Čím více čidel, tím více možných poruch... Přikrmování zdar!
14.2.2021 16:16 vložil Josef Panic
V budoucnu to bude vznášedlo nebo vrtulník!
14.2.2021 13:55 vložil Jiří
já dlouhé roky chodil pěšky (hodina a půl na vyčištění hlavy), pak pár let na běžkách a ted když jsem "odstěhovaný", tak už jen autem -)
14.2.2021 13:49 vložil Jindřiška Padalíková
Kde jsou ty časy, kdy se jezdilo krmit na saních...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.