17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ešte iný pohľad...
Ešte iný pohľad...
vloženo: 10.7.2020 11:27
autor: Miloš Bukoven

úlovky (svět)

Srnec
Srnec
vloženo: 25.5.2012 06:18
autor: Josef Vršan

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MINULÍ TÝDEN SE ZA DAŘILO KRÁSNÝ DVĚ NOCI NA ŘECE PLOUČNICI

Tak to vypadá když je na řece dost vody a je kalná. Úhořů je šest, a bohužel musel jsem vzít jednoho mníka měl háček hluboko a nepřežil a podle mně by byl zločin ho zahodit i když je hájený co jednou zaplatilo životem a dá se to sníst mělo by se to sníst. Mník měřil 45 cm a úhoři mají mezi 70 a 63 cm.A to první noc jsem dva úhoře utrhl byli velcí a o velkého tak kolem 90 jsem přišel druhou noc, zlomil se mi prut při zvedání hada z vody a úhoř se zamotal do trávy a utrhl se.. A ty malé úhoře těch bylo osm ty nepočítám ty šli spět taktéž šest mníků jeden podobný tomu co jsem musel vzít také puštěných no prostě super .....A každý večer zamnou na louce vyšlo pár kusů srnčí zvěře no prostě nádhera kde je lépe než venku v přírodě
vložil: petr schneider
vloženo: 13.7.2012 22:54
zobrazeno: 3287x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

17.7.2012 17:12 vložil František Havran
A s tím mníkem si nedělej hlavu. Lepší než ho najít břichem nahoru. U nás jeden starý dědek chytl sumce 84 cm ( míra 90 jeu nás). Háček měl ven skrz skřele už. Ale protože se mu ho nechtělo uřezat, tak se ho snažil "prorvat" těmi skřelemi ven. Byli jsme mo malí šoldi tenkrát a báli jsme se mu něco říct, ale dneska bych ho za to nakopal do prdele (ikdyž po bitvě je každý generál). Za dva dny jsme ho vytahovali leklého... Takže osobně si myslím, že jsi dobře udělal.... Vytáhl jsem sice 52 cm candáta, co měl háček zarostlý v jícnu už delší dobu (koroze) a candát normálně rostl, ale pokud to bylo hluboko, či dokonce mu to jícen sešilo, udělal jsi dobrou, ikdyž nelegální věc. Nenechal jsi ho leknout pomalou smrtí....
17.7.2012 17:06 vložil František Havran
Petrův zdar! Rovněž jsem úhoře udil. Ale uzený sumec - to je mňamka, doporučuju ;)
15.7.2012 16:11 vložil Jaroslav Karčmář
Petrův zdar-krása-vyuzený mls
14.7.2012 12:47 vložil Miloš Nejezchleb
Petrův zdar.
14.7.2012 09:15 vložil Marek Losa
PETRŮV ZDAR KRASA.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.