17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2018 Lubica SR
Říje 2018 Lubica SR
vloženo: 24.9.2018 22:17
autor: ggg

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

prekvapenie 4...
prekvapenie 4...
vloženo: 6.10.2020 15:19
autor: pali1

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Večerní lončák

Snímek pořízen hned při příchodu k úlovku.Vzdálenost 65metrů,zásah komory na výstřelové straně střela vyšla pleckem.Kb Zh 7x57R ,střelivo Geco T-mantel 10,7gramu.Od nástřelu odběhlo asi 35metrů. Veškeré pocty byly dodrženy vzápětí....Lovu Zdar!
vložil: František Mlčoch
vloženo: 12.9.2016 17:16
zobrazeno: 4103x
hodnocení: 38 hlasů



Komentáře:

4.10.2016 23:09 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar!
15.9.2016 15:35 vložil ladislavkohousek
Fando, lovu zdar.
14.9.2016 09:28 vložil Lubomír Prokeš
Fando, ještě jednou Lovu zdar!!!!!
13.9.2016 22:53 vložil Milan Ječný
Františku,lovu zdar.
13.9.2016 22:07 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar! Alma si to užila stejně jako já,celou dobu lovu seděla vedle mě a jen vibrovala,nezradila ho! Mirku Geco T-mantel je přesná munice a hodně jedovatá střela.Jen mě mrzí,že v 7x57R nedělají geco plus...
13.9.2016 19:14 vložil Drahoš Hikl
Franto ještě jednou Lovu zdar!Myslím,že kdyby jsi Almu nechal,tak úlovek dopravila až k povozu.No, kdyby jsi jenom trošku pomoh:-)
13.9.2016 18:31 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar.
13.9.2016 15:15 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
13.9.2016 14:38 vložil Lubomír Černý
Lovu zdar,Alma si asi"zařádila")).
13.9.2016 11:27 vložil Miroslav Franěk
Fando -upřímné Lovu zdar! Koukám že střela Geco T mantel se Ti osvědčuje!
13.9.2016 10:20 vložil jiří marek
Lovu zdar!
13.9.2016 09:51 vložil pavel komárek
Lovu zdar,Františku
13.9.2016 08:20 vložil Hanso
Lovu zdar!
13.9.2016 07:58 vložil Kamil Plíšek
Tak do třetice kamaráde, upřímné "Lovu zdar!"
13.9.2016 06:21 vložil Zdeněk Bárta
Přeji lovu zdar!
13.9.2016 06:08 vložil Josef Vršan
Lovu zdar Franto
13.9.2016 02:36 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar Fando.
12.9.2016 22:06 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR!!!!!
12.9.2016 21:52 vložil Josef Zrostlík
Lovu Zdar!
12.9.2016 21:24 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, kamaráde! Doufám, že pošleš i příběh.
12.9.2016 21:24 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, kamaráde! Doufám, že pošleš i příběh.
12.9.2016 21:04 vložil Vlasta Szokeová
Lovu zdar !!!
12.9.2016 20:47 vložil Jiří Zilvar
Lovu zdar !
12.9.2016 20:38 vložil Petr Hruška
Lovu zdar! Franto. Pěkný prasátko, to už se pronese co. Kolik vážilo?
12.9.2016 20:15 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
12.9.2016 18:48 vložil Jan Chaloupka
Lovu zdar!
12.9.2016 18:40 vložil Štefan
Lovu zdar moc pekný kus.
12.9.2016 17:53 vložil Jindřiška Padalíková
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.