17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Otcův k 60 narozeninám
Otcův k 60 narozeninám
vloženo: 1.2.2012 17:29
autor: Kalous

úlovky (svět)

Splněný sen.
Splněný sen.
vloženo: 14.9.2015 08:36
autor: Martin Vaculík

trofeje

Detail dnešního srnce.
Detail dnešního srnce.
vloženo: 2.7.2017 10:03
autor: Milan Ječný

zvěř v přírodě

Daněk
Daněk
vloženo: 13.11.2016 08:53
autor: Děda z lesa

zbraně

Sestřičky
Sestřičky
vloženo: 6.10.2013 15:58
autor: Jan Frank

fotopast

brum,brum...1
brum,brum...1
vloženo: 8.4.2020 13:47
autor: pali1

myslivecké umění

ŕŕŕŕ...
ŕŕŕŕ...
vloženo: 7.4.2013 18:11
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nebyla to příjemná podívaná.

Před časem mi volá kamarád, že u myslivny je srnec, který má na paroží namotaný starý ohradník a že táhne přimotaného ale už uhynulého srnce. Po příjezdu na místo nacházím srnce mladého šesteráka, který byl ještě v dobré tělesné kondici. Vyzbrojen skřípacími kleštěmi a ostrým nožem za pomoci majitele místního ranče zápasíme se srncem,kterému se snažíme odstranit ohradník z paroží. Nakonec se to podařilo, ale mé lítko to odneslo pěknými šrámy a modřinami od spárků kopajícího srnce.Po vypuštění srnec odbíhal přes pastviny s koňmi, kteří svým neklidem na srnce dlouhou dobu reagovali a právě majitel nás na vše upozornil. Bylo vidět,že ještě nějakou dobu osvobozený srnec cítil,že vlekl uhynulého srnce, který už byl v pokročilém stavu rozkladu.
Mé "nadšení" bylo značné,proto jsem se ihned spojil s majitelem starých pastvin a vše mu patřičně vyřikal. Ještě ten večer chodil a smotával starý ohradník.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 4.7.2017 10:32
zobrazeno: 2453x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

4.7.2017 23:46 vložil František Mlčoch
Myslivost nepřínáší jen radost,bohužel...
4.7.2017 19:04 vložil Lubomír Černý
1****
4.7.2017 17:51 vložil Lubomír Prokeš
1****
4.7.2017 16:54 vložil Miroslav Franěk
Za záchranu ! 1 ******
4.7.2017 16:29 vložil Jiří Netík
Někdy je to smutná podívaná a málo kdy má šťastný konec!
4.7.2017 12:54 vložil jiří marek
Ku.va takovým rádoby zemědělcům bych sebral dotace,to je jenom mastit kapsy.Milane dobrá práce,snad přežije.1***
4.7.2017 12:45 vložil Václav Hlaváček
Dobrá práce pane Ječný, avšak ze zkušeností 50% takto osvobozených jedinců stejně nepřežije vysílení a stres.
4.7.2017 12:04 vložil Jindřiška Padalíková
Smutné. Za záchranu 1******** !
4.7.2017 11:58 vložil Kamil Plíšek
Dobře jsi udělal, Milane 1***
4.7.2017 11:32 vložil Štěpánka Hanousková
...dobře, že jste zasáhl, já bych mu ten ohradník namotala i se srncem na krk :-(

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.