17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

daniel
daniel
vloženo: 16.10.2014 17:44
autor: Vladimir Benadik

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Sbohem Moravo
Sbohem Moravo
vloženo: 27.4.2016 23:22
autor: Jiří Netík

zbraně

Brno Super
Brno Super
vloženo: 27.2.2012 21:59
autor: Trlifaj Vladimír

fotopast

rys
rys
vloženo: 6.2.2019 15:51
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Večerní čekanná 2009 :)


Předem se omlouvám za posl.hryz a levý bok, ale já tuto fotku nefotil a fotku jsem dostal až teď.Samozdřejmě pocty k ulovenému strakáči proběhly dle tradic.Jednou po odpolední směně při svitu měsíce jsem se vydal na noční čekannou a kolem 3h rána mi na pole vylezl silný kňour o hmotnosti cca 180kg (vzpomínám si, že to byla doba chrutí) a kňour šel jako beran přes můj vítr jako kdyby se nechumelilo :)).V zápětí jsem uviděl předemnou obrovský rudl divočáku od selat přes lončáky až po silné kusy.Měsíc svítil až moc hodně a jak víte kusy byly všechny tak světlé, že zamíření na 120m bylo velmi obtížné a měl jsem na to jen chvíli, protože kusy šli stejně jako kňour a vím, že tato tlupa by mě okamžitě navětřila.Konečně se od tlupy odděluje jedno sele, které vidím i v kříži a okamžitě mačkám spoušt a lesem zazněl výstřel, ale neslyšel jsem uhoz kule a věděl jsem, že je to špatné, že jsem ráno odtrh kousek dolů.Po odběhnutí tlupy a přebití zbraně se koukam a myslel jsem, že se mito zdá, ale jedno sele jde rovnou ke mě a zastavuje se na 30m na široko, ale chraptí, říkam to je ono a bylo, okamžitě padá druhý výstřel a ten už je komorový.První rána šla na měkko spodem.Po příchodu ke kusu si říkam-CO TO JE??Albín??Okamžitě mě oblelo potem, ale říkam ,,strakáč!Dobré je to''Opravdu při čtení zvěře i přez dalekohled jsem nezaznamenal nepraktické zbarvení ani jednoho kusu protože všechny kusy byly na měsíci světlé.Tímto bych chtěl poděkovat naším patronům za krásný lovecký zážitek a strakáče, který je asi životní.Váha byla kolem 30kg.270Winchester Norma vulkan 10,1g
vložil: Martin Sokol
vloženo: 4.12.2012 17:09
zobrazeno: 2757x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

5.12.2012 09:48 vložil Petr Vondrák
Lovu zdar!
5.12.2012 09:08 vložil pepa
Lovu zdar.
4.12.2012 20:26 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
4.12.2012 20:24 vložil Kamil Kovářík
Lovu zdar!
4.12.2012 17:56 vložil radek lovas
lovu zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.