17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 1.4.2018 14:44
autor: punťacák

úlovky (svět)

Osmerák
Osmerák
vloženo: 21.2.2012 05:54
autor: Josef Vršan

trofeje

uloveno NP Šumava, honitba Kašperskohorské městské lesy
uloveno NP Šumava, honitba Kašperskohorské městské lesy
vloženo: 18.9.2012 10:42
autor: Ondřej Koubek

zvěř v přírodě

Raději nerušit
Raději nerušit
vloženo: 13.4.2015 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 28.2.2015 11:40
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362843 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

RNDr. Mojmír Vlašín

Tento "ekolog", v roce 1992 chtěl likvidovat oboru Soutok. Dnes ještě s jemu blízkým člověkem by chtěli chovat v oboře zubry a koně, protože les je pro broky moc hustý a oni by ho správně rozvolnili.Jak dnes vypadá Šumava je taky jeho a jemu podobných kumpánů, zásluha.Co si o takových lidech pomyslet?
vložil: Jiří Netík
vloženo: 3.8.2019 19:18
zobrazeno: 3022x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

31.12.2019 20:28 vložil Pavel Kalvoda
Ano, dančí je nepůvodní... Srnčí, vysoká a černá - to už je nuda, tuto zvěř mají všude. Nahradíme je divokými koňmi a zubry, kteří tu cirka celé jedno milénium nebyli, tak to bude teď zajímavější. Že bude tento "ekoprojekt" něco stát ? Nevadí ! Daňový poplatník to zaplatí.
20.8.2019 07:19 vložil Ellhenický Petr
Ten, kdo má patřičné razítko je velký pán a nikomu nemusí nic zdůvodňovat. To bylo, je a bude.
17.8.2019 18:44 vložil marie stanikova
..dnes jsem byla v lese ,asi jen hodinku a viděla jsem jednu černou veverku a jednu sojku..... to je zvěře ? a mnoho pokácených stromů
13.8.2019 19:26 vložil Jiří Cikryt
Nemyslet, vzít potěh a hnát a nezastavovat. Oni taky nemysleli a nepředpokádali, že se poníci a zubři budou rozmnožovat. Ó hrůzo a teď jsou jim Milovice malé a mohou za to úředníci, kteří nestíhají zvětšit rezervaci.( Ne že by úředníci byli kdovíco). Kam až to nechají dojít? To bude rezervace za chvíli celá republika? Proč tam nevysadí také vlky a rysy? Nebo najmeme odstřelovače? Kdo to zaplatí?
13.8.2019 05:21 vložil Drahoš Hikl
Zvěř není v lese žádaná,před dvěma dny mě manželka četla z netu,že zvěř ničí lesy víc jak kůrovec.Bohužel z takových názorů se zvedá kufr a ještě horší je,že podobné zhovadilosti vítězí nad rozumem a citem pro les a zvěř.
8.8.2019 21:09 vložil ivan salajka
Ahoj,věřme ,že zvítězí zdraví rozum a o les budou dál pečovat ti co ho léta pěstují a starají se o něj. Bohužel dnes je jiná doba a ortodoxní a jednostranná ochrana lesu nepomože.Změna klimatu,choroby dřevin,atd. nad tímto nech pan dochtor bádá !
4.8.2019 06:01 vložil Jaroslav Vlosovský
Jirko souhlasím s tebou. Takových rádoby ekologů je dnes hodně. A mnohde to podle toho vypadá.
3.8.2019 20:29 vložil Jiří Netík
Oprava: vodního díla...
3.8.2019 20:26 vložil Ivo Lajčok
Pazgřivec škaredý jakýsi!!!
3.8.2019 20:16 vložil Jiří Netík
Všichni tito K..... shrábnou peníze za grant a pak na to serou. Přírodo pomož si sama!Při budování vidního díla Nové Mlýny, bylo na obnovu lužních lesu za hrázemi, 90 miliónů Kčs. Vlašín to odmítl. Jaký tam dnes mohl být les.
3.8.2019 19:45 vložil Jindřiška Padalíková
Víme dobře, co si pomyslet !!!!! :(

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.