17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Na skok za hranice Čr
Na skok za hranice Čr
vloženo: 4.11.2020 19:40
autor: Martin Saifrt

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

 Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
vloženo: 9.5.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

Kongres
Kongres
vloženo: 12.1.2014 11:45
autor: Ladislav Michek

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363169 hlasování fotek (92 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jedna z mých staveb.

vložil: poulzdeněk
vloženo: 13.3.2011 08:40
zobrazeno: 2705x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

15.3.2011 01:44 vložil poulzdeněk
Sklo 4mm je ze dvou půlek a vysouvá se do boku po drážce ,pootevřete 10 cm a můžete střílet nezamrzá to protože drážka je ve vnitřku a venkovní hrana okna je oplechovaná aby tam nezatékala voda.a druhá možnost je že okno nadzvednete a vyděláte úplně aby okno necinklo je zablokované pomocí dřevěného klínku.
14.3.2011 10:42 vložil jiří janek
Moje umnělecká prvotina mněla vysouvací v drážkách nahoru i když to bylo namazaný tak trocha vlchkosti a nejezdilo i když tam byla značná vůle,další veledíla otvírat dolu -cinkalo se o sklo a nemohla tam být pod tím polička atd.Pak pokus -lanko a otvírat ven nahoru -moc hluku a ve tmně nepraktické a když jsem si zradil asi páte prase tak jsem to chtěl zapálit i s bednou,teď poslední uvnitř a nahoru zatim nejlepší ALE mám obavy jak psal Milan v "zápalu boje" to mohu špatně zaháknou a malér je na světě ,copa hlava tam není co pokazit ale puškohled nebo flinta.No teď už bude teplo tak se bude sedět na žebříku v "bedně" sedím jenom když je opravdu hnusně a nebo velká kosa.
13.3.2011 19:41 vložil Patrik Falešník
Já jsem zkoušel výsuvné okna na drážku a nebyl jsem s nimi vubec spokojen. Jestli je lepsi otvírání nahoru nebo dolu si myslím že záleží na řešení vnitřku, hlavně na umístnění lavice nebo sedacky.
13.3.2011 19:23 vložil Milan Polepil
Já mám na posedech okna které se otevírají dolů a zůstávají vyset na pantech, myslím že je to dobré řešení. kamarádovy jednou povolil háček na okně které se otevíralo nahoru a dostal pěknou ránu do hlavy.
13.3.2011 11:07 vložil jiří janek
Velice hezké .Jak máte vyřešené otevírání oken ? (u nás nekonečné debaty okolo tohoto problému)já preferuji uvnitř a nahoru ze všech co jsem postavil nejpřijatelnější řešení nad káždym okénkem mám ještě malou "šikmou stříšku" přesah asi 25cm .Ještě -nebojíte se větru ?mně jedena špatně zavjetrovaná hapala.Lovu lesu.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.