17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Letošní čtvrtý srnec
Letošní čtvrtý srnec
vloženo: 30.7.2017 21:01
autor: Zbyněk Oliva

úlovky (svět)

Srnec
Srnec
vloženo: 25.5.2012 06:18
autor: Josef Vršan

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Raději nerušit
Raději nerušit
vloženo: 13.4.2015 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
vloženo: 18.1.2018 10:25
autor: jirka krbeček

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

První v roce 2012

Lišku se podařilo vynorovat mým čtyřnohým kamarádem a jeho vůdkyni, já už takové štěstí neměl, protože jedna liška mi bohužel utekla, ale i tak děkuji patronům myslivosti za krásný zážitek. Myslivosti Zdar
vložil: Tomáš Lenhart
vloženo: 15.1.2012 17:09
zobrazeno: 4254x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

18.1.2012 21:32 vložil Jiří Šikl
Omlouvám se Tomáši, nemyslel jsem to nějak vulgárně, jen jsem chtěl polichotit slečně, tak se nezlobte. Ještě jednou Lovu zdar.
17.1.2012 09:11 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
16.1.2012 15:20 vložil Tomáš Lenhart
Pro Jiří Šikl: Pane važte slova, je to moje přítelkyně a Vaše připominka je nevhodná. Navíc se k této diskuzi nehodí.
16.1.2012 15:05 vložil Petr Bromek
lovu zdar Tome!
16.1.2012 13:04 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
16.1.2012 10:23 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
16.1.2012 08:37 vložil Petr Pořádek ml.
Lovu zdar, horší by to bylo, kdyby ti utekla vůdkyně :-))
15.1.2012 23:47 vložil Jiří Šikl
Tak si liška vybojovala život,budou další, já bych radši vynoroval vůdkyni, co, pánové?:-)Přeju Lovu zdar
15.1.2012 21:49 vložil Tomáš Lenhart
Lovu dík!!!
15.1.2012 21:30 vložil Lukáš Trávníček
taky se přidám k ostatním Tome Lovu Zdar :-)
15.1.2012 20:42 vložil Michal Škobis
Lovu Zdar a at se ti podaří slovit další v tom to roce.
15.1.2012 19:10 vložil tomas baca
přeju lovu zdar a z té minuté si nic nedělej těch ještě bude , ted jen aby to skore vycházelo líp u těch slovenejch jinak si tě Dar podá
15.1.2012 18:58 vložil Martin Vodička
Lovu zdar, Tome!
15.1.2012 17:38 vložil Tomáš Lenhart
Jo to si piš on tak tvrdě maká v přírodních norách a já se mu takhle odvděčím :-(
15.1.2012 17:36 vložil Michal Demel
Lovu zdar! Koukám žes pěkně využil prvního pořádnýho sněhu u nás, škoda té druhé, Dar na se té fotce nějak netváří, nebyl trochu naštvanej?:)
15.1.2012 17:27 vložil Tomáš Lenhart
Jaroslave to máte pravdu, ale taky dobrou mušku :-):-):-)
15.1.2012 17:27 vložil Michal Baručák
Lovu zdar Tome.
15.1.2012 17:18 vložil Jaroslav Novotný
Tome,vždy je lepší mít málo,než nic.Tak bud rád alespon za tu jednu a tý druhý se dočkáš časem.LOVU ZDAR a TRPĚLIVOST!!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.