17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Medvěd z Azerbajdžánu
Medvěd z Azerbajdžánu
vloženo: 1.5.2016 08:23
autor: Radek

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.3.2012 09:05
autor: Marek Drha

zbraně

      Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
vloženo: 5.1.2015 10:19
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
vloženo: 7.3.2018 15:50
autor: jirka krbeček
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362791 hlasování fotek (68 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec k "padesátce..."

V sobotu navečer se mi podařilo ulovit na šoulačku tohoto srnce III.VT. Dle čelisti věk srnce pět let. Na polích probíhají žně v plném proudu a tak jsem se rozhodl pro šoulačku na místo čekané na posedu v místě, kde nebyla žádná žňová technika. Volba to byla určitě správná, protože se mi podařilo z trojnožky ulovit komorovou ránou na 80 metrů tohoto srnce. Srnec po ráně poodběhl cca 10 m a pak se skácel jak podťatý. Byl ulovený ZH 7x57R nábojem 11,35g SB NP, výhodou tohoto náboje je přesnost a na zvěřině nezanechává žádné podlitiny, moc dobrý náboj do ZH.
Děkuji za přízeň našim patronům a krásný zážitek z lovu narozeninového srnce. Lovu Zdar!
vložil: Milan Flora
vloženo: 8.8.2016 14:11
zobrazeno: 5342x
hodnocení: 46 hlasů



Komentáře:

11.8.2016 12:12 vložil Petr Kotovic
Milane lovu zdar a vše nej... k té padesátce.
11.8.2016 10:23 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar do další 50 .
10.8.2016 10:10 vložil Milan Flora
Díky kamarádi a přátelé za gratulaci.
9.8.2016 23:44 vložil Karel Kolář
Lovu zdar a k narozkám vše nej..:-)
9.8.2016 20:47 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar! K narozeninám vše nej. Za pár dní oslavím stejné výročí.
9.8.2016 18:51 vložil František Mlčoch
Milane,Lovu Zdar a pevné zdraví!!!!
9.8.2016 18:24 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!
9.8.2016 16:00 vložil Andrej Mrskoš
Lovu zdar!
9.8.2016 15:43 vložil Pavel Skřivánek
Lovu zdar!Vše nej a hlavně hodně zdraví do další padesátky!
9.8.2016 12:34 vložil ladislavkohousek
Milane všechno nejlepší k narozeninám a Lovu zdar.
9.8.2016 10:23 vložil Miroslav Franěk
Oprava textu....nejlepší
9.8.2016 10:22 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar! Milane všechno nejepší k Tvé 50 !
9.8.2016 09:30 vložil Děda z lesa
Lovu zdar !
9.8.2016 08:34 vložil Kamil Plíšek
Milane "Lovu zdar!" a všechno nej k narozeninám!
9.8.2016 06:46 vložil Josef Kouba
Lovu... a vše nej k narozkám :-)
9.8.2016 06:12 vložil Josef Vršan
Lovu zdar Milane 1**
8.8.2016 23:27 vložil Milan Ječný
Tak Mildo,lovu zdar, vše nej a hodně loveckých úspěchů.
8.8.2016 22:44 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar! Dobrý srnec a vše nejlepší k narozeninám! Hodně zdraví :)
8.8.2016 22:08 vložil Daniel Donaťák
Lovu zdar a vše nej. Ať se ti nadále daří.
8.8.2016 21:11 vložil Jindřiška Padalíková
Lovu zdar! Do další 50 jen to nejlepší přeji !!!
8.8.2016 20:26 vložil Jakub Grundman
Lovu zdar Miláně a vše nej!
8.8.2016 18:29 vložil Jan Chaloupka
Blahopřeji k narozeninám a přeji Lovu zdar!
8.8.2016 18:22 vložil Zdeněk Urban
Lovu Zdar Milane k dobrému srnci a vše nejlepší k tvým narozeninám.
8.8.2016 18:17 vložil jiří marek
Dobrý srnec,hodně zdravíčka a štěstíčka k výročí a Lovu zdar!
8.8.2016 16:36 vložil Lubomír Prokeš
Milane, upřímné Lovu zdar!!! Přeju Vše nejlepší a pevné zdraví.
8.8.2016 14:34 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR a Všechno nejlepší!!!!!!!
8.8.2016 14:20 vložil Svatopluk Huličný
Lovu zdar Milane a vše nej ... k té padesátce !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.