17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Prvý medailový
Prvý medailový
vloženo: 11.3.2013 05:21
autor: mirojevo

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

najlepší tejto sezony na preparáciu
najlepší tejto sezony na preparáciu
vloženo: 1.2.2014 12:43
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Selátko
Selátko
vloženo: 3.5.2016 08:54
autor: Děda z lesa

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

nuda..
nuda..
vloženo: 12.3.2014 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Stříbro

Včerejší naháňka..
vložil: Martin Prokop
vloženo: 13.11.2011 10:39
zobrazeno: 4073x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

15.11.2011 15:26 vložil Martin Prokop
Ještě jednou všem lovu dík..Taky mám radši individuální lov a tohoto kňoura jsem si nadělil k svátku.A je to můj první medailový.A popravdě mám z něj velkou radost.
15.11.2011 09:29 vložil Miroslav Franěk
Martine ,Lovu zdar! A k samotnému lovu naháňkou v oboře -"protí gustu žádný dišutát "jak se říká.Chce to mít jen těch 14 OOO.Zde není co závidět,já osobně preferuji individuální lov ve volné přírodě,ale kdybych na to měl ,využil bych toho i já.
14.11.2011 22:33 vložil Michael Brož
Přeji Lovu zdar!
14.11.2011 19:40 vložil Hofmeister Jan
Lovu Zdar! Nejsem pro lov trofejí na naháňkách,ale kdo se neustřelil kecá! Z pohledu oborníka, mohu za sebe říct,že 100% preferuji individuální lov. Příprava trofeje starého Kńoura,fakt trvá max.3hodiny i s obodováním a za 14tisíc stříbro,si měl za hodně,hodně dobrou cenu.A střbro,že by Sedlice? Lovu Zdar!
13.11.2011 20:38 vložil Martin Till
V tomto případě je můj předešlý komentář bezpředmětný,ještě jednou lovu zdar!!!
13.11.2011 19:01 vložil Martin Prokop
Leoši máš naprostou pravdu,na vyvaření zbraní stačí hodina.A zadarmo to určitě nabylo,tento kňour mě stál jen tak pro zajímavost a pro ty šťourali 14.000,-
13.11.2011 18:55 vložil Leoš Lukášek
Upřímně lovu zdar lovci za ulovení kňoura, na naháňkách v oborách se loví i dospělá zvěř. Ti lovci co na ně jezdí nestřílí zadarmo. A co se týče preparace a zjištění bodů podle CIC jsem toto schopen do dvou hodin po ulovení. Lovu zdar!
13.11.2011 18:33 vložil Martin Prokop
oprava šáhnout.
13.11.2011 18:30 vložil Martin Prokop
Lovu díky..vážil po vývrhu 120 věk 7 let.Kňour je z obory a potřebovali jsme udělat selekci chovu aby jsme mohli oživit krev.V oboře máme 130 kusů černé zvěře na 98 hektarech.Začala se nám tam objevovat lámavost páráků,tak jsme do toho museli troch šáhnouh.
13.11.2011 17:57 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!!
13.11.2011 12:30 vložil Scout Guard
Kňour z naháňky?? to mi nějak nejde k sobě.Včera uloven a dnes dopoledne už jsou zbraně venku a obodovány,to je fofr. Jinak Lovu zdar.
13.11.2011 12:29 vložil Josef Karaman
Lovu zdar!!
13.11.2011 12:19 vložil Martin Till
Píšeš naháňka,nejsou u nás na naháňkách povoleny lovit kusy jen do dvou let???Jinak samozřejmě lovu zdar,kňour je to dobrej!!!
13.11.2011 11:46 vložil Vladan Kováč
Lovu ! Dobrej knour
13.11.2011 10:54 vložil Jaroslav Novotný
Kapitální kousek,kolik vážil?Jinak velké LOVU ZDAR!!
13.11.2011 10:42 vložil Martin Melichar
Moc hezké,LOVU ZDAR !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.