17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 19.10.2017 07:56
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Starý pán
Starý pán
vloženo: 24.7.2015 13:22
autor: Alois Kneifel

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

diviak
diviak
vloženo: 21.3.2018 21:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760981 komentářů fotek (10 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362831 hlasování fotek (35 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Večerní úlovky.

Naložit a jedem.Kamarádovi jsem odvezl prase z revíru.Večer se dost dařilo,uloveno sedm kusů černé.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 23.12.2012 10:18
zobrazeno: 2384x
hodnocení: 24 hlasů



Komentáře:

24.12.2012 09:16 vložil Jaroslav Vlosovský
Milane já si myslím,žev některých situacích každá pomoc příde vhod. Takže některé názory mi připadají někdy zcela mimo mísu.
24.12.2012 08:27 vložil Lukáš Vápeník
Tomáš Marný má pravdu problém byl v tom, že byl jelen nakládán jako dřevní hmota.Zvěř je potřeba z honitby odvézt a je asi jedno jestli na kole, autem s nosičem, vyvážečkou či jiným prostředkem.Jinak Lovu zdar!!!
23.12.2012 17:48 vložil Tomáš Marný
Martine u toho jelena byl asi problém že ho tam nakládali kleštěma zmačknutého a ne že ho vezla vyvážečka v tom asi problem nebyl.
23.12.2012 16:25 vložil Štefan
Martine chápu ked je možné dá sa na vozík . Ale u nás v Malých Karpatoch ked jelen ostane v nejakom dolíku traktor je najlepší pomocník.
23.12.2012 15:54 vložil martin tvrzicky
Neberu to jako neúctu ke zvěři ani jako kritiku jak a jakým způsobem je potřeba zvěř odvézt. Jenom poukazuji na nesoudnost některých osob - když je zvěř z nepřístupného terénu odvážena traktorem je to špatně, za to z přístupného terénu kam se zajede autem a zvěř je odvážena na vozíku nebo nosiči vše v pořádku.
23.12.2012 15:11 vložil Štefan
Tak možná vyzerá to neúcta ale zver treba dopravit domú.
23.12.2012 14:43 vložil martin tvrzicky
Když se nakládal ulovený jelen na vyvážečku, aby se mohl odvézt to bylo záporných komentářů a tady vše v pohodě. Nic ve zlém p. Ječný neberte to ani jako kritiku. Jinak přeji Lovu zdar!
23.12.2012 13:57 vložil František Doškář
Milane ještě jednou dík.
23.12.2012 12:17 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!!
23.12.2012 12:01 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
23.12.2012 11:13 vložil Miroslav Franěk
Všem úspěšným lovcům Lovu zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.