17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

srnec
srnec
vloženo: 25.3.2013 20:35
autor: Miroslav Jílek

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 18.4.2014 17:54
autor: Marek Drha

zbraně

Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
vloženo: 18.1.2018 10:25
autor: jirka krbeček

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

sv.Hubert
sv.Hubert
vloženo: 23.4.2020 13:24
autor: Carpin
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362936 hlasování fotek (74 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Moderní technika

Chvíli jsme uvažoval zda jsem tuto fotku vložím, ale nakonec jsem se rozhodl pro vložení. Na tomto webu probíhá spousta diskusí na téma celoroční lov lišek. Můj názor je, že záleží na každého svědomí a asi taky na druhu honitby. Ale co říkáte na taký obrázek??? Srna byla nejspíš matkou jednoho srnčete. Pokud teda neskončilo podobně jako jeho matka, tak teď asi srnče někde prožívá poslední nejkrušnější chvíle svého života. Nebo možná pokud bude mít štěstí tak se jej ujme nějaká jinší matka. Ale je v tomto nějaký rozdíl mezi škodnou a srnčí zvěří??? Asi ne protože za obojí může člověk.
vložil: Patrik Falešník
vloženo: 31.5.2011 11:17
zobrazeno: 2987x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

1.6.2011 11:55 vložil Lukáš Kavečka
Nikdo neříká že škodí, jen si myslím že komunikace by mohla být podstatně lepší a pak by jsme se vyvarovali tomuhle a třeba i škodám co způsobí zvěř na plodinách.
1.6.2011 11:38 vložil Tonda Seman
zlatá kosa....s tou je to sice dřina,ale toto by se nestávalo....
31.5.2011 22:09 vložil Erika Doležalová
Jiří, přesně tak a až se pak bude někdy někde norovat a najdou se tam kosti, bude to nezvratný jasný "důkaz", jaký je liška strašný zabiják... :-)
31.5.2011 19:41 vložil Lukáš Vápeník
Samo, že to je narážka na určitou skupinu lidí na těchto stránkách....
31.5.2011 19:40 vložil Lukáš Vápeník
Hurá, zastřelit zemědělce, protože škodí......:-)))))
31.5.2011 17:17 vložil Jiří Lengyel,starší
Patriku,díky za tuto fotku,a představ si,že tu kýtu sebere liška a donese ji mladým....
31.5.2011 16:54 vložil František Mlčoch
Lukáši,mnohdy ani to nestačí....
31.5.2011 16:07 vložil Lukáš Kavečka
A myslíte, že to zemědělcům dojde??Když je myslivec zároveň zemědělec a naopak, tak jo, jinak je to .....!
31.5.2011 13:41 vložil Josef Langmajer
Souhlasím, myslim že zemědělci a silnice "odloví" více než myslivci.
31.5.2011 12:59 vložil Ondřej Giecek
A já si myslím, ač je tato fotka dost krutá, měla by zde zůstat. ostatní alespoń pochopí, proč by měli zamědělci s myslivci spolupracivat!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.