17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní kňour..
Životní kňour..
vloženo: 3.12.2013 17:50
autor: Martin Sokol

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

V řepce
V řepce
vloženo: 11.5.2013 18:01
autor: Václav Jelenek

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Páteční lišák

Moje první ze samostatné čekané.Na fotce můj syn...
vložil: David Kolařík
vloženo: 2.2.2014 18:46
zobrazeno: 4614x
hodnocení: 44 hlasů



Komentáře:

4.2.2014 19:38 vložil Zdeněk Zvolánek st.
Tak ať ti u tý myslivosti hoch vydrží a tobě přeju lovu zdar.
4.2.2014 06:09 vložil Václav Cibulka
Lovu zdar !
3.2.2014 22:16 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
3.2.2014 20:32 vložil Roman Poštulka
Lovu zdar!
3.2.2014 20:17 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
3.2.2014 18:23 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
3.2.2014 18:02 vložil Milan Flora
Lovu Zdar! Pěkná fotka...1***
3.2.2014 17:16 vložil Miroslav Makovsky
Lovu zdar!!1*
3.2.2014 16:57 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
3.2.2014 08:54 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
3.2.2014 05:08 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
2.2.2014 21:56 vložil xxxx
Davide, můj syn se mnou chodil na všechny akce spolu od 9-ti roků, druhý od 4, starší(dnes je mu 20) si na SZŠ udělal zkoušky, pomohl mi vycičit fouska na PZ, ale chování našich dědků-myslivců 65 a výše (z 25 členů jich je 14 je natolik znechucen, že se ani nepřihlásil k čekatelství ve spolku se slovy"...tati, až to ve spolku povedou normální lidi, tak se budu hlásit o čekatelství....", jeho rozhodnutí naprosto rspektuji, no a dědkové ať se chytí za nos. Jejich schematismus, přežívání z podstaty a dogmat, které jim natloukli v dobách socialistické myslivosti, totální nechuť přijmout jakýkoliv nový, moderní poznatek v myslivosti.O neúctě ktradicím a zvykům, nemluvě. Příklad: na hlavním honu jsem upozornil hospodáře a předsedu MS, že je špatně postaven výřad- že v první řadě má být srstnatá zvěř-zajíc, v další řadě pernatá-bažant...atd.(bylo to obráceně),poslali mě do háje zeleného s tím, že takhle se to tady staví odjakživa a tečka. To, že jsem v té době byl předseda revizní komise spolku je naprosto nezajímalo(už jsem byl v mé nepřítomnosti odvolán z funkce). Hospodář před hosty rozděloval zvěř z výřadu se slovy:"nevím, kdo co dostal naposled, ale dneska to přidělím podle toho, jak kdo přišel na sraz...." Ti prřeji synkovi, ať se potká s příznivějšími podmínkami a společností, než ten můj:-) Lovu zdar! jv
2.2.2014 21:39 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
2.2.2014 20:58 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Dobří pomocníci!
2.2.2014 20:41 vložil xxxxx
Lovu zdar ? Lovu zdar! Jen tak dál.
2.2.2014 20:41 vložil xxxxx
Lovu zdar ? Lovu zdar! Jen tak dál.
2.2.2014 20:40 vložil xxxxx
Lovu zdar ? Lovu zdar! Jen tak dál.
2.2.2014 20:40 vložil xxxxx
Lovu zdar ? Lovu zdar! Jen tak dál.
2.2.2014 19:58 vložil Radek Przybyla
Lovu Zdar!!!
2.2.2014 18:51 vložil Nožička Jiří
Lovu zdar!1*(:-)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.