17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:23
autor: Antonín Pospíchal

úlovky (svět)

Osmerák
Osmerák
vloženo: 21.2.2012 05:54
autor: Josef Vršan

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

*
*
vloženo: 21.2.2016 11:07
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761020 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363032 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

dobrej roček

vložil: Jiří Cikryt
vloženo: 29.4.2023 18:48
zobrazeno: 2797x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

8.5.2023 21:19 vložil Jan Horáček
Máš pravdu, Tomáši.
6.5.2023 23:39 vložil Tomáš
Nevím, kde cituji teoretické poučky, ale to, že si Jendo Horáčku úplný kokot a pára z Myslivcovo hovna, to už je skoro jiste. Na další tvoje "příspěvky" už nebudu reagovat. Bav se s dementem déle než minutu a baví se dva dementi, děkuju, stačilo ;-)
5.5.2023 22:02 vložil Jan Horáček
Tomáš je odborník nade všechny. Praktik na takové výši, že i na základě fotky klidně vsadí boty. No, není nad takovéto odborníky. Ušklíbá se nad "teoretiky" a sám cituje samé teoretické poučky. Ha, ha, ha,... Když ho Jirka zná, tak se nebudu přít. Já ho z fotky odhadnul, jak jsem napsal. Pro odhad jsem použil svoje kriteria. Není nad výměnu názorů s odborníky a' la Tomáš.
1.5.2023 21:43 vložil Tomáš
Kdo zná srnčí zvěř, dokáže porovnávat, zajímá se, chodí ven, ten ví. Teoretik jen zváni... Řada myslivců/teoretiků mi bude tvrdit a vsazet se, že neexistuje aby byl "roček" silný vidlák, nepravidelný sesterak, sesterak, osmerak. A to kolikrat i dost vysoké body. Ona ta stavba těla, dlouhý a tenký krk, dlouhé pučnice a nasazení paruzku v trofeji s lebkou do typickeho "X", koncem dubna na přelomu s květnem už jsou i na horách, starší srnci do jednoho minimálně kompletně vytlučeni! Na fotce je jednoznačně roční srnec, co jiného? :⁠-⁠)
30.4.2023 23:08 vložil Jiří Cikryt
Když jsem napsal roček, tak si zatím stojím. Toho srnečka znám od srnčete a ještě teď většinou chodí se svojí mámou. Už jako srnče nasadil špičky cca 6 cm.
30.4.2023 21:40 vložil Tomáš
Samozřejmě, že to "Roček" v mysliveckých vykazech je, respektive dvouletý srnec (v prvním roce srnce). Dva až tři roky tu možná Horáčku zvanis svoje bludy a zjevně víš velký ...
30.4.2023 21:23 vložil Jan Horáček
Tohle, že je roček? Dva až tři roky.
30.4.2023 15:31 vložil Vlasta Szo"keová
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.