17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 103,4 bodů CIC .
Srnec 103,4 bodů CIC .
vloženo: 16.2.2013 00:10
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Splněný sen.
Splněný sen.
vloženo: 14.9.2015 08:36
autor: Martin Vaculík

trofeje

Starý pán
Starý pán
vloženo: 24.7.2015 13:22
autor: Alois Kneifel

zvěř v přírodě

Možná troubí naposled
Možná troubí naposled
vloženo: 15.10.2014 08:12
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
vloženo: 23.3.2020 20:31
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

obraz.. akryl (30x40cm)
obraz.. akryl (30x40cm)
vloženo: 9.4.2019 16:42
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243658 fotek (7 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362898 hlasování fotek (36 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší šoulačka

váha: 14 kg

Včera ráno jsem obcházel obsečené řepkové pole, na kterém den předem museli kolchozníci přestat mlátit, jelikož začlo pršet a najednou vidím jak z řepky vychází veliká tlupa černé.Po první ráně zůstalo sele v ohni a po přebití kulobroku druhé v poklusu na cca 120m bylo taky zasaženo, ale pomalinku vlezlo do lesa.Měl jsem s sebou fenku tak jsem počkal cca hoďku, páč jsem věděl, že se jedná o sele váhy max 25kg a vyrazili jsme po barvě.Sele barvilo 60m a před lesem přestalo.Fena mě vedla dolu ze strže asi 400m a před houštinou zastavila a vyrazila přímo do ní, v tom už jsem slyšel jak drží sele,po přiběhnutí už sele odkazovalo a fena ho držela přímo za týl.Takže jsem rád a šťastný za mou fenku, která to zvládla na jedničku a taky bych chtěl poděkovat patronům za krásny lovecký zážitek.Stříleno 7x65R Geco.Na fotkách -lovecký pes- jsou ještě 2fota
vložil: Martin Sokol
vloženo: 31.7.2012 11:47
zobrazeno: 3780x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

3.8.2012 16:39 vložil Daniel Vyoral
Přesně na tohle jsou bulíci jako stavění. Lovu zdar!!!
2.8.2012 08:51 vložil Martin Sokol
Jo,ten by mu slusel!
2.8.2012 08:46 vložil Andrea
Jééééé a nešlo by toho "pejska" vypustit na pana Horáčka??? Já myslivecké tradice znám a poslední ŽÍR !!!!!! bych panu Horáčkovi dala velice ráda!
2.8.2012 00:28 vložil Martin Sokol
To ty by ses mel Horacku ty magore naucit slusnemu chovani..je ti strasne hezky jak se kolegove rozcilujou nad tvym debilnim rozumovanim,to ja vim,ale me nedostanes.Ty chytre reci si nech doma pro rodinu,ti z tebe musi mit prevelikou radost mit doma takoveho ....nta.
1.8.2012 23:03 vložil Tomas Guziur
Horačku běž už někam! Lovu zdar pane Sokol
1.8.2012 22:40 vložil Jan Horáček
Kde scházejí argumenty, používají se silná (sprostá) slova. I v parlamentu to lze slyšet. Co kdyby ses Martine taky někdy podíval na mysliveckou mluvu a myslivecké tradice (poslední hryz). Můžeš mě posílat kam chceš, mysliveckou mluvu se tak nenaučíš.
1.8.2012 18:14 vložil Martin Sokol
Aprilka je šikovná.
1.8.2012 18:12 vložil Marie Petrová
Lovu zdar a Aprilia se nenechala zahanbit.
1.8.2012 15:54 vložil Martin Sokol
Víte co Vám na to můžu říct Vy chytroline?? Jděte do pr.ele už po páte :))
1.8.2012 12:40 vložil Jan Horáček
Lovu zdar! Dobrý lov a dobrá práce psa. Ovšem ty pugéty jehličí místo posledního hryzu, vycházení tlupy a vlezení selete do lesa, to je fakt úlet. (Leze tak možná prase do chlívku, ale sele černé do lesa určitě ne.)
1.8.2012 06:54 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
31.7.2012 22:46 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
31.7.2012 21:19 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
31.7.2012 18:34 vložil Martin Sokol
No to bys měl ty stará páko :D
31.7.2012 16:45 vložil Jan Bachratý
Lovu Zdar
31.7.2012 16:05 vložil Oldřich Klosík
Lovu zdar Martine! Pěkný zážitek. Musím se na Tebe a Tvého pejska někdy konečně přijet podívat :D
31.7.2012 14:39 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!! Není nad "bulíka".
31.7.2012 12:58 vložil Miloš Nejezchleb
Lovu zdar.
31.7.2012 12:30 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
31.7.2012 11:59 vložil Martin Sokol
Lovcuv dík, Jirko.
31.7.2012 11:58 vložil jiří marek
Lovu zdar a pejskovi zvlášť!
31.7.2012 11:52 vložil Martin Sokol
Omluva za ten prst...brácha

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.