17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Liška
Liška
vloženo: 27.1.2015 05:37
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Splněný sen.
Splněný sen.
vloženo: 14.9.2015 08:36
autor: Martin Vaculík

trofeje

Letitá trofej (1924)
Letitá trofej (1924)
vloženo: 14.2.2020 09:20
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 15.12.2015 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

První v roce 2013

Tak,včera jsem se konečně dočkal,po dvou týdnech léčení z angíny jsem se konečně včera,rozhodl že se půjdu podívat ven.Sice jsem byl nemocný ale každý den jsem zajel na vnadiště a posipal jsem hromadu siláže kuuřičkou a starým pečivem.Podle stop jsem věděl že vnadiště navštěvuje srnčí,dančí a taky černá.Bylo pět hodin když jsem se vidal ven,na místo dorážím po pěti minutách jízdy,zastavuji asi 200m od kazatelny,beru vše potřebné a virážím vzhuru dnešní čekané,celý natěšený jsem se nemohl dočkat až už si sednu a budu v klidu pozorovat okolí.zamkl jsem auto a virazil,přišel jsem asi 30m od kazatelny a náhle vidím že na vnadišti jssou čtyři selata.Co tetˇ?Tři stejně velké a jedno o trochu menší,hned bylo jasné které selátko se stane středem mé pozornosti.Bohužel jsem ze země střílet nemohl protože by střelo letěla někam hodně daleko,musel jsem se tedy dostat na kazatelnu.Moc jsem tomu nevěřil,protože bylo ještě úplně světlo ale vidal jsem se pomalu kolem trnkových keřů ke kazatelně.Po asi 10minutách jsem se k mému překvapení dostal až k žebříku,v tů dobu byli selata ode mě asi 30m.Pomalinku jsem se vidal po žebříku nahoru,když jsem byl na druhé šprušli,strašně to zakřupalo,selata se na mě podívali a odběhli do lesa,sakra, zradil jsem si je.Nevadí,počkal jsem a za minutu byli zpátky a ja byl už na čtvrté šprušli,když jsem se dostal do třičtvrtě žebříku tak selata už byli celkem dost neklidné a dívali se pořát mím směrem,rozhodl jsem se že hned jak bude to nejmenší stát kolmo ke mě,budu střílet z žebříku.V 17.25 ta chvíle nastala a po ráně na pateř sele zůstalo v ohni.Byl to nepopsatelný zážitek a děkuji patronům že mi ho umožnili prožít. Sele vážilo 16Kg vyvržené,byla to bachynˇka,střelena na 30m,kulobrokovou kozlicí 7x57r,náboji SB 11,2g se střižnou hranou
vložil: Antonín Konvičný
vloženo: 27.1.2013 18:43
zobrazeno: 3207x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

28.1.2013 17:41 vložil Jan Horáček
Pěkný zážitek, celkem slušně popsaný. Ale ta gramatika!!!!! Mrkni občas na nějaký pravopis, jistě je i na netu. Lovu zdar!
28.1.2013 05:50 vložil Josef Vršan
Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.