17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý daněk
Zlatý daněk
vloženo: 10.10.2013 09:17
autor: Roman Semerád

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 17.6.2014 13:16
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Můj páteční.
Můj páteční.
vloženo: 5.8.2020 07:27
autor: Ladislav Bodi

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

niekoľko fotiek z rána.....3
niekoľko fotiek z rána.....3
vloženo: 9.12.2019 11:54
autor: pali1

myslivecké umění

Z mojí dílničky
Z mojí dílničky
vloženo: 27.1.2018 15:17
autor: Milan Kučera
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

západ u posedu..

vložil: micinka
vloženo: 29.11.2013 07:32
zobrazeno: 1560x
hodnocení: 28 hlasů



Komentáře:

1.12.2013 12:01 vložil Jaroslav Vlosovský
Mareček se rozhodl,že bude prudit,tak do toho zamotá i komunizmus,abychom si snad mysleli,jaký je on správný chlap. Všem radí, aby se starali o sebe,ale sám se stará pouze o druhé. To je snad nějaký druh nemoci…:-))). Ale co říct. " když se vám přilepí cizí hovno na boty, jenom těžce se ho zbavujete"prostě bude pořád smrdět.
1.12.2013 08:01 vložil micinka
p.Konečný mluvím hlavně za sebe,pokud máte nějaký problém,řešte si ho v soukromé poště a pod mé fotky se jakkoliv nevyjadřujte,předejde se tak ostatním diskuzím na které opravdu nejsem zvědavá!
30.11.2013 23:06 vložil René Hlaváč
Pro p. Konečného já si ne vzpomínám vy Č....U že jsme si po tykali já vám vykám a oslovuji slušně tak jestli něco po mě chcete tak jsem pro vás pan Hlaváč a řešte svoje ÚCHYLÁRNY v soukromé poště a ne tady abyste kazil SLUŠNÝM lidem těchto stránek jejich radost a zájmy kvůli na těchto jinak moc podařených stránkách vůbec jsou. Krásným fotkám,jejich autorům a přispěvatelům těchto stránek vzkazuji FOŤTE A VKLÁDEJ TE DÁL.......A na p.KONEČNÉHO a jemu podobné zvysoka KAŠLETE :-))))
30.11.2013 04:53 vložil František Antl
... s tím posedem to nemá chybu, pěkný
29.11.2013 20:32 vložil Václav Boxan
1**
29.11.2013 19:48 vložil Katy Langmajerová
Hezké,jako vždy....1******
29.11.2013 19:38 vložil Vlasta Szokeová
1***
29.11.2013 18:57 vložil René Hlaváč
Micinko napsala jsi to moc krásně,ale když je někdo DEBIL tak hold tím DEBILEM zůstane a je jedno jestli je to Konečný,Veverka 1 a 2 nebo další úchyláci co si tady HONÍ své ego nebo i něco jiného......Už se moc těším a ne jen já, na další krásné západíky které tak ráda ve dvou...(s KETT )fotíš. 1***
29.11.2013 18:36 vložil micinka
p.Konečný děkuji vám za "vyčerpávající slova",která vás stála jistě velké úsilí a namáhání mozkových závitů, budu radši a nejen já,když se přestanete k mým fotkám jakkoliv vyjadřovat..!pokud Vás moje západy nějakým způsobem iritují,tak radši překlikněte o fotku dál..
29.11.2013 18:28 vložil Miroslav Vacek
Večerní čekaná ma svoje kouzlo.1***
29.11.2013 16:36 vložil Michael Brož
:o)))1***
29.11.2013 16:26 vložil Lubomír Prokeš
1****
29.11.2013 09:19 vložil Miroslav Zajíček
Nic,Micko,to je jen obvyklá ranní duševní masturbace p.Konečného.Ostříkne si a hned má lepší den!Přejme mu to.
29.11.2013 07:43 vložil Jaroslav Vlosovský
Když micinka se krajinou toulává,zde také občas sedává.Fotí nám krásné pohledy západu a dává všem dobrou náladu.....1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.