17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 19.10.2017 07:56
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

Portrét
Portrét
vloženo: 7.4.2012 09:29
autor: Mgr. Ondřej Bělka
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362750 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

......když ti třešen sevře obě pily:-)

vložil: Radim Kosina
vloženo: 22.6.2013 14:00
zobrazeno: 2586x
hodnocení: 12 hlasů



Komentáře:

26.6.2013 12:48 vložil Jiří Macek
To se stane je třeba někdy řezat zespod :-)
24.6.2013 19:56 vložil mader tomaš
Kluci šikovný chce to pořádnou pilku :))))
24.6.2013 16:18 vložil Radim Kosina
Alespon se bavíme!
24.6.2013 08:52 vložil Roman Erban
v kalamitě se to stává často,dřevo je pružné,stát se to muže i skušenému dr...
23.6.2013 19:54 vložil Milan Stýblo
Pak už pomůže jedině sekera. Ta se neskřípne.
23.6.2013 19:04 vložil Ales Sevcik
Nic proti ale tam je jesne ze se to svira zvrchu kdyz tak rezu proto je dobreto rezat zespodu
23.6.2013 14:13 vložil Josef Med
......když ti třešen sevře obě pily:-) - neživ se kácením :oD
23.6.2013 07:30 vložil jiří marek
Ono to bude as naaranžováno schválně,dobré foto a bod Raďo! Každý nemůže být všeuměl!!!
23.6.2013 07:22 vložil jiří marek
Ono to bude as naaranžováno schválně,dobré foto a bod Raďo! Každý nemůže být všeuměl!!!
23.6.2013 05:51 vložil Milan Vašíček
Václave, vám se nikdy nestalo, že jste pozdě vytáhl?
22.6.2013 21:16 vložil Zdeněk Zajíc
Chybami se člověk učí, kdo nic nedělá nic nepokazí, a kdo říká, že se mu to nikdy nestalo, tak kecá :) ! Zajíc.
22.6.2013 21:11 vložil Václav Karmazín
Nechlubil bych se tím.
22.6.2013 20:13 vložil Milan Vašíček
co dodat, chybama se člověk učí, no někdy to trvá déle, než to docvakne, nejdříve řezat na místě tlaku a pak ze strany tahu
22.6.2013 18:50 vložil Libor Ludík
Jdi si půjčit od souseda ještě jednu a až jí tam zařízneš tak to sem dej také.
22.6.2013 17:34 vložil ooo
Sikula,je potreba prikoooooopit jeste jednu piiiiiiiiilu.
22.6.2013 17:34 vložil micinka
..pučim ruční pilku:-D
22.6.2013 17:06 vložil Michael Brož
:o)))
22.6.2013 16:42 vložil Augustin Hrabě
Nebude to náhodou rukama?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.